אתם עומדים בפני החלטה חשובה בחייכם שעשויה לעלות לכם בהוצאות לא מעטות ובהשקעה של 3-4 שנים, וההחלטה היא – מה ללמוד. אנו מבלים את מרבית שנותינו היפות והטובות בעבודה. אם אנו מרוצים ממנה, מרגישים שאנו יכולים להתקדם בסולם התפקידים ומקבלים שכר מתגמל, זה נהדר. אך מה קורה כאשר אנו קמים יום יום לעבודה שאנחנו לא כל כך אוהבים, ויודעים שנצטרך להישאר שם עוד 30-35 שנים? כדי להימנע מתסריט פסימי זה, מומלץ להשקיע מראש ולהיפגש עם יועץ קריירה מקצועי שיוכל לכוון אותנו לתחום הלימודים המתאים.

ייעוץ תעסוקתי

יתרונות ייעוץ קריירה מקצועי

מדוע כדאי להיעזר בייעוץ קריירה מקצועי ולא להסתפק בחברים? חברים הם דבר נפלא. הם מעודדים אותנו כשעברנו יום רע ויוצאים אתנו למגוון בילויים. אנחנו עוברים אתם דברים רבים יחד, ואנחנו חושבים שאפשר לסמוך עליהם בכל דבר – גם בבחירת תחום לימודים. הרי מי לא מכיר אותנו טוב יותר מחבר ילדות שלמד אתנו 12 שנים בבית הספר? וכאן בדיוק הבעיה, חבר קרוב אולי מכיר אותנו טוב, אבל ברוב המקרים הוא לא איש מקצוע. גם אם הוא יודע שאתם טובים במתמטיקה וממליץ לכם ללמוד כלכלה, לא כדאי להסתפק רק בעצה זו.  בעזרתו של יועץ קריירה מקצועי, תוכלו לפתוח לעצמכם כיווני קריירה מגוונים. היועץ יקבע באמצעות מבחני אבחון מהו המקצוע המתאים לכם ואילו תחומים כדאי לכם ללמוד. לאחר שתבחנו את כל האפשרויות, תוכלו לבחור את מוסד הלימודים שאליו אתם רוצים להירשם.

כיצד לבחור מוסד לימודים?

החלטתם על כיוון בחיים? סגרתם את הפינה הקטנה הזו עם יועץ לימודים? כעת, כל מה שנותר לעשות הוא לבחור את מוסד הלימודים המתאים לכם. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט לאיזה מוסד לימודים להירשם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *