אל פסק

אל פסק – המערכת שתשמור עלינו

אף על פי שמרבית האנשים משתמשים היום במחשבים ניידים ולא במחשבים נייחים, עדיין אנחנו יכולים למצוא מחשבים מסוג זה בלא מעט מקומות, הן לשימוש פרטי והן לשימוש ציבורי, מוסדי ועסקי.

מאחר וכך הדבר, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם שימוש נרחב באלמנט של אל-פסק, אותו מייצב מתח שמאפשר לנו לשמור על תקינות המחשב במקרה של נפילת מתח ובמילים אחרות, הפסקות חשמל.

אל פסק

כפי שאנחנו יודעים, במחשבים ניידים אין שום בעיה אם יש הפסקת חשמל, המחשב ימשיך לעבוד עד שהבטרייה תתרוקן לגמרי. אנחנו גם יכולים בינתיים לסגור את המחשב בצורה נכונה ובריאה לו. אך במקרים של מחשבים נייחים זה לא כך. ברגע שיש הפסקת חשמל, המחשב נסגר אוטומטית. בלי כיבוי מתוכנן, באמצע העבודה, בלי שנוכל להיות מוכנים לכך.

מבחינתנו זו בעיה כפולה, מצד אחד, אנחנו מאבדים את כל העבודה שעשינו עד כה אם לא שמרנו עליה, בעיה זו אי אפשר לפתור במקרה של הפסקת חשמל, לצערנו אם אין גיבוי אוטומטי ולא שמרנו את המסמכים, הכל אבד.

מצד שני, וזו בעיה אשר עלולה להיות יותר חמורה, אם המחשב יבצע כיבוי מיידי, לא בצורה מסודרת, הרי שהמנוע שלו עלול להיהרס, וזה עלול להביא לידי כך שלא נוכל להשתמש במחשב יותר. אם המערכות של המחשב נהרסות כתוצאה מהפסקת חשמל, אין לנו הרבה מה לעשות עם זה אלא לרכוש מחשב חדש. מערכת אל פסק אמורה למנוע זאת.

המערכת מחוברת למחשב ובכל פעם כשיש הפסקת חשמל, היא למעשה מבצעת כיבוי נכון של המערכת ומונעת ממנו לבצע כיבוי אוטומטי כתוצאה משינוי הסטטוס, מה שלמעשה מוביל לידי כך שיהיה ניתן להמשיך לעבוד עם המחשב.

מערכות אל פסק אנחנו יכולים לרכוש במגוון מקומות, צריך לומר, אנחנו יכולים לרכוש מערכת ניידת וכן אנחנו יכולים להתקין מערכות כאלה בבית או במשרד. מן הסתם, מי שיבצע עבורנו את ההתקנה יהיו חשמלאים ואנשי מקצוע שמכירים את התחום ויודעים כיצד לבצע את העבודה. הם ידעו להתקין את המערכות הנדרשות לנו בהתאם לאופי מערכת החשמל במקום והצרכים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *