עורך דין נהיגה בשכרות – איך בוחרים עורך דין בצורה נכונה

כשאנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת מול המשטרה ולאחר מכן מול בית המשפט, במידה וזה מגיע למצב כזה, אזי שעלינו לבחור עורך דין מנוסה ואיכותי כמו עורך דין תעבורה אלי אנושי שייצג אותנו לאורך כל התהליך. אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיהיה מסוגל לייצג את האינטרס שלנו על הצד הטוב ביותר, זאת בשביל שלא נמצא את עצמנו בעמדת נחיתות מול הצד השני, אשר יש לו יותר ניסיון והבנה מאיתנו בתחום. 

אחת הדוגמאות לכך זה כל הנושא של נהיגה בשכרות. ישנם מקרים בהם אנחנו נוהגים תחת שכרות מתוך כוונה, כלומר, אנחנו עושים זאת בהבנה ברורה שבאקט מסוג זה אנו בעצם עוברים על החוק. 

לעומת זאת, יש מקרים בהם זה הרבה יותר מורכב. בין אם זה בגלל שכמות האלכוהול שנמצאת בדם שלנו היא מאוד נמוכה ובין אם זה בגלל שאנחנו טוענים שהבדיקה של המשטרה לא היתה מדויקת ולכן אין סיבה להאשים אותנו. מי שיכול לעזור לנו להציג את הטיעונים שלנו, הוא עורך דין נהיגה בשכרות שמתמחה בתחום של נהיגה בשכרות. 

כיצד בוחרים עורך דין בתחום זה

ראשית, צריך לבחון איזה ניסיון יש לעורך הדין בתחום הנ"ל. צריך לראות כמה שנים הוא מתעסק בו, עם אילו קהלים הוא עובד ועד כמה אנחנו יכולים באמת לסמוך על הניסיון והידע שעומד לרשותו. חשוב לבדוק גם מהי גישת הפעולה שלו, עד כמה אנחנו יכולים לסמוך עליו שאכן ייצג את האינטרס שלנו על הצד הטוב ביותר. 

מעבר לזה, חשוב לבחון את הזמינות שלו לטפל בתיק שלנו כמה שיותר מהר, וכן באילו אמצעים ואנשי מקצוע הוא נעזר בשביל לאפשר לנו להתמודד עם הסיטואציה כמו שאנחנו רוצים, כמו שאנחנו מצפים ממנו. 

 

צרו קשר עכשיו!