לא רבים מודעים לכך, אך בישראל קיים חוק למאבק בארגוני פשיעה. חוק זה קובע כי העונש על כל עבירה פלילית שמבצע חבר בארגון פשע הוא כפול. כך למשל עונש על איומים, שהוא כפול מהרגיל. גם העונש על הטרדת עד בנסיבות מחמירות, ועונש על סחיטה באיומים. וכך עוד ועוד עבירות כמו התרת קשר נישואין או סיוע לפריצה העונש עליהן הוא כפול. עליכם לדעת כי העונשים לנשים הם מאוד דומים, וגם אישה יכולה לקבל עונש חמור כזה. אלימות במשפחה עלולה להשפיע על הילדים אשר חשופים לאלימות במשפחה, בעיקר לעתיד הרחוק שלהם. כך אתם יכולים להבין כי אלימות במשפחה היא דבר איום ונורא, נדרש לטפל בנושא בהקדם האפשרי.

האם כל עו"ד יכול לסייע לנו?

עליכם לדעת כי מי שסבל מאלימות במשפחה צריך לפנות אל גורם מתאים כמו עורך דין פלילי אשר יטפל בו ויעזור לו להתגבר על הבעיות. על מנת למנף את הסיכויים לזכות במשפט, כדאי לכם להעזר בעורך פלילי המתמחה באלימות במשפחה, זאת על מנת לזכות במשפט ולהחזיר את אורח החיים שלכם למסלולו.

מדוע לא כדאי לבחור בעו"ד הזול ביותר?

כפי שהבנו, אלימות במשפחה הינה עברה חמורה על החוק. בכדי לטפל בנושא כמו שצריך, חובה לקחת עורך דין מקצועי בתחומו. עורך דין זול עלול להביא לתוצאות שלא יעזרו לנו בהמשך החיים – במיוחד כשילדים מעורבים בסיפור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *