נראה כי הישראלים הם אחד העמים שהכי אוהבים כלבים בעולם. ניתן לראות זאת בתערוכות הכלבים שיש מעת לעת בארץ ושם אנחנו נחשפים לכלבים גזעיים יפהפיים וממושמעים במיוחד. וניתן לראות זאת גם בעובדה שלכל כך הרבה אנשים יש כלבים המשמשים חלק מהמשפחה שלהם. למעשה לא נגזים אם נאמר כי כיום ישנם הרבה מאוד אנשים הבוחרים לקחת כלב לפני שהם מולידים ילד וזה מלמד אותנו עד כמה כלבים הם דבר נפלא בחייהם של הישראלים. כלב יכול לשנות את ההרגשה שלכם, להפוך אתכם להרבה יותר מאושרים ושמחים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. אך בכדי שתרגישו בנוח ליד הכלב, בכדי שהוא לא יבלגן לכם את הבית ואף יפגע בכם אתם חייבים לחשוב על הנושא של אילוף כלבים. אי אפשר להשוות בין כלב מאולף ובין כלב לא מאולף וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

אילוף כלבים בקריות

האם ניתן לאלף את הכלב לבד?

כלב מאולף הוא כלב שהרבה יותר קל לגדל אותו, שהרבה יותר כיף בחברתו ושמקבלים ממנו סיפוק הרבה יותר גדול. לכן ניתן לומר כי כלב יכול לשרת אתכם בצורה נהדרת ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. אך אתם חייבים להבין כי אילוף כלבים הוא מקצוע לכל דבר ועניין וספק רב אם תצליחו לבצע אילוף בצורה מקצועית לבד. עליכם להבין כי אילוף לא מקצועי יכול לגרום נזק לכלב וללמד אותו הרגלים רעים או לפגוע בו. לכן ההמלצה שלנו היא לא לנסות ולאלף את הכלב לבד אלא לפנות אל מאלף מקצועי אשר יספק לכם את האילוף הטוב ביותר שאפשר לקבל.

האם לערוך את האילוף בפנסיון או בבית?

אחת השאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לתת עליהן את הדעת היא האם לערוך אילוף כלבים בפנסיון או שמא דווקא עדיף לערוך את האילוף בבית. נראה כי יש שיקולים לכאן ולכאן ויתרונות וחסרונות לכל שיטה. בכל מקרה אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם המאלף בנוגע למיקום האילוף וכך לקבל את ההחלטה החכמה ביותר שיש והטובה ביותר שיש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *