טיפול בנמלת האש

מחפשים טיפול בנמלת האש ?

אם אתם מחפשים טיפול בנמלת האש, הגעתם למצב שאתם מודים בעובדה שהיא מהווה בעיה, ויש לטפל בה. מדובר בנמלת האש, שעשתה עלייה מדרום אמריקה, כנראה דרך בולי עץ שהסתובבו בעולם. מדובר על נמלה שמוגדרת כזן פולש, היות ואינה חלק מהמאזן הטבעי של החי בארץ. אם היא הגיעה אל פתח דלתכם, זה הזמן להדביר אותה, כדי למנוע את הנזק שנגרם שמהעקיצות השורפות שלה.

טיפול בנמלת האש

מיהי נמלת האש?

נמלת האש הינה נמלה קטנה מאוד, בגודל של 1 מילימטר, או לכל היותר 5 מילימטר. מדובר בנמלה שבשל גודלה, היא מפצה על כך בעקיצה עם חומר רעיל ושורף, ממש כמו אש, וכך היא מתגוננת מפני טורפים בג'ונגלים של דרום אמריקה. היות והיא הגיעה אל ארצנו, היא מזהה אותנו כטורפים, ולכן עוקצת את מי שהיא פוגשת בדרכה, בעקיצות האש שלה, השורפות למשך כמה שעות או ימים, תלוי בגודלו של האדם או הילד.

האם ישנה הדברה ארצית כנגד נמלת האש?

כמובן שברגע שגילו כי נמלת האש, הזן הפולש, חדר אל המערכת האקולוגית בארץ, יצאו רשויות המדינה והגדירו את הפרויקט כפרויקט לאומי. מדובר במשרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה, רשות הטבע והגנים ומשרד החקלאות. רשויות אלו מדבירות את נמלת האש בקנה מידה ארצי, וזה מונע את התפשטותה המאסיבית, כפי שהייתה לפני שהתגלתה ב-2005. כנראה שכבר שנים רבות לפני כן, היא החלה את דרכה בארץ, אך לקח לה זמן להתפשט, מה שנותן תקווה כי נוכל להגיע למיגורה בשלב מסוים מארצנו.

אם כך, מדוע יש להדבירה באופן מקומי?

ההדברה של נמלת האש אינו מספיק ברמה הארצית, כדי למנוע את הנזקים המקומיים שנוצרים מקנים ספציפיים שלה בגינת ביתכם. אם אתם מעוניינים למנוע סבל מיותר לכם ולילדיכם, תמצאו פתרון יעיל זה של הדברה כאפשרות לגיטימית מאוד. היות והמחיר אטרקטיבי והוגן, היעילות מוכחת והתמורה למבצע היא גדולה ביותר, אנחנו ממליצים בחום על הדברה מקומית ומוכנים לייעץ על כל פרט בנושא. פנו אלינו לקבלת פרטים ולתיאום הדברה לשם טיפול בנמלת האש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *