מי לא היה רוצה להתהדר בחיוך של מיליון דולר? מחקרים רבים הוכיחו כי החיוך נחשב לאחד מהסממנים הראשונים שמשפיעים על הרושם הראשוני שכל אדם יוצר. אדם בעל חיוך יפה יותר, ימשוך אוטומטית תשומת לב חיובית יותר. מעבר לכך, חיוך יפה בעל שיניים ישרות ובריאות נחשב לאחד המאפיינים המרכזיים בדימוי העצמי שלנו. מי שיש לו שיניים שבורות או בעייתיות, לא ימהר לחייך ואף יטה להסתיר את החיוך שלו בפני המצלמה. אך היום בעולם המודרני, אין שום צורך להתבייש או לסבול. באמצעות טכנולוגיה חדישה כל אחד יכול ליהנות משיניים יפות ובריאות וחיוך של מיליון דולר. השתלת שיניים היא הפתרון המושלם עבור כל אדם שסובל משיניים בעייתיות, לא חשוב אם מדובר על בעיה אסתטית או בעיה רפואית.

השתלת שיניים

כל היתרונות של השתלת שיניים

קודם כל, חשוב לציין כי מדובר על הליך רפואי מוכר ובטוח, אשר מאות אלפי בני אדם נהנים ממנו בכל שנה. לא מעט אנשים הסובלים מדימוי עצמי נמוך וחוששים לפתוח את הפה רק בשל מצב השיניים שלהם, יכולים לשפר בצורה מהותית את המצב בעזרת שתלים דנטליים. באמצעות הטכנולוגיה הקיימת היום בתחום, כמעט כל אחד יכול להתאים להשתלת שיניים. כבר אין צורך להתפשר על שיניים תותבות או על גשרים, כאשר ניתן לזכות בחיוך מקסים ושובה לב באמצעות השתלת שיניים פשוטה ויעילה. מדובר על שתלים דנטליים אשר נראים טבעיים לחלוטין, היות והשתל עובר איחוי מלא עם העצם. כך שאף אחד לא חייב לדעת כי מדובר על שיניים מלאכותיות, ואתם תוכלו ליהנות משיניים ישרות ומושלמות.

כיצד מתבצע תהליך השתלת השיניים?

למעשה מדובר על תהליך פשוט יחסית, אשר במהלכו הרופא מחדיר שורש שן מלאכותי לתוך עצם הלסת, ובכך מחליף למעשה את השן החסרה. לאחר מכן, הרופא אמור לבנות על השורש המלאכותי הזה, כתר אשר מחליף את השן. היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של שתלים דנטליים, אך הבחירה חייבת להיעשות בהתאם למבנה הלסת ולמבנה השיניים של כל מטופל. חשוב לציין כי ההבדל בין השתלים אינו גדול, ולמעשה כל שתל שמתאים למטופל יכול לעשות את העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *