מרפאת שיניים עד הבית

עוד מימי קדם היו מגיעים הרופאים אל המטופלים שלהם עד הבית. כולנו מכירים מהספרים את רופא הכפר שהיה טורח לבקר את החולים שלו. גם היום עושים הרופאים ביקורי בית, אך יש כאלה שאינם ממהרים לעשות זאת בשל המכשור הרפואי המורכב שבו הם משתמשים. כאלה הם רופאי השיניים. המכשור הרפואי שלהם כבד ואינו מאפשר להם לנוע ממקום למקום. למרבה המזל, רופא שיניים כמו ד"ר אלברטו סוקולובסקי יודע לחשוב מחוץ לקופסה, ולכן הוא הקים מרפאת שיניים עד הבית המסייעת לאנשים שאינם יכולים להגיע למרפאה.

מגיעים לכל מקוםdentist-428645__3401

בזכות מרפאת השיניים הניידת יכול המטופל המרותק לביתו לקבל טיפול מקצועי. זה יכול להיות אדם שאינו מסוגל להתנייד בכוחות עצמו, אך הוא זקוק לטיפול שיניים בדחיפות האפשרית. על כל פנים, לא ניתן להתעלם מהעובדה שמרפאת השיניים יכולה להגיע לכל מקום:

  • לבית – אדם מבוגר או מרותק לכיסא גלגלים יכול להמתין בנחת בביתו עד בואו של רופא השיניים. השירות הזה מתגבר על בעיית התורים ומאפשר המתנה בטוחה ונעימה.
  • לבית האבות – מטופלים המצויים בבית האבות זקוקים לא פעם לטיפולי שיניים. אך בעוד שהרופאים האחרים נמצאים במקום באופן תמידי, רופא השיניים ספון במרפאה שלו. מרפאת שיניים ניידת היא הפתרון הטוב במצבים אלה. כאשר המטופל זקוק לטיפול שיניים באופן דחוף, הוא יכול להיות סמוך ובטוח שיקבל את הטיפול הזה על ידי איש מקצוע.
  • לבית החולים – לעתים נאלצים החולים לשהות בבית חולים לתקופה מסוימת, כדי שניתן יהיה לטפל בבעיה רפואית. במקרה של בעיות בשיניים, נכון רופא השיניים להגיע אליהם.

מטפלים בשיניים תותבות

מרפאת שיניים ניידת יכולה לטפל במגוון רחב של בעיות בשיניים. אחת הבעיות המורכבות היא שיניים תותבות. מבוגרים אשר נזקקים לשיניים אלה מגלים לפעמים כי יותר משהן עוזרות להן, הן מפריעות להם בביצוע פעולות כמו דיבור ואכילה. במקרים לא מעטים נבצר מהם להגיע אל המרפאה, ולכן רופא השיניים מגיע אליהם ומטפל בבעיה. הוא מבצע מדידות מדויקות יותר ומעניק להם שיניים תותבות חדשות. בדרך זו יכולים המטופלים לתפקד בחיי היום יום ללא הפרעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *