עצוב לומר כי בימינו מתרחשים מקרים רבים בהן נשים וגברים כאחד חווים הטרדות מיניות או נפגעים מביצוע מעשים מגונים. אם בעבר מקרים שכאלו היו אפופים בשתיקה רועמת הרי שכיום הודות למודעות ולמעורבות החברתית, נפגעים ונפגעות בקרב נשים וגברים פונים לעו"ד פליליים, למשטרה ולרשויות המשפטיות על מנת לטפל בנדון.

יחד עם זאת, עם הזמן, הנושא צבר כוח ותהודה והפך לקלף איום של ממש, איום אותו אנשים בוחרים לנצל במרמה וללא כל הצדק בסיטואציות מסוימות. על כן, יש לדעת כיצד לנהוג במידה והוגשה נגדכם תלונה או באם הוגש כתב אישום בגין הטרדה מינית או ביצוע מעשה מגונה, והדבר הראשון שעליכם לעשות זה לפנות במהרה לעו"ד פלילי שייצג אתכם ויהיה הסניגור שלכם. אל תנסו להתמודד לבד משום שמקרים אלו הינם בעייתיים במיוחד.

היוועצות עם עו"ד פלילי

במקרה  והוגשה נגדכם תלונה או שהוגש כתב אישום בגין הטרדה מינית או ביצוע מעשה מגונה עליכם להיוועץ בהקדם האפשרי עם עו"ד פלילי, שכן מדובר בעבירה פלילית לכל דבר ועניין.law-753482__3401

תהיו חייבים עו"ד פלילי מנוסה לצדכם, על מנת שזה שיטפל בכל מה הקשור להתנהלות ההליך הפלילי. ההליך הפלילי נגדכם יכול להתחיל בחקירה במשטרה ולהסתיים בבית המשפט כמובן. במקרה זה מדובר בעבירה פלילית חמורה שעשויה להוביל לתוצאות חמורות ביותר, בין היתר ריצוי מאסר בבית סוהר לפרק זמן בלתי מבוטל. כ. עליכם לבחור במשרד עו"ד פלילי המספק ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בעבירות מין למיניהן, שישמור על האינטרסים והזכויות שלכם, במקביל למאבק ללא פשרות במנגנוני האכיפה השונים עד להוצאת האמת לאור.

עו"ד פלילי יכול להגן עליכם מפני תלונות שווא

תלונות רבות על הטרדות מיניות או ביצוע מעשים מגונים על מעשים מגונים מתבססות בעיקר על הגרסה שנמסרה מפי האדם שהגיש את התלונה. לכן במקרים שכאלה חשוב ביותר להיוועץ באופן מידי עם עו"ד פלילי אשר ידע להבחין במהרה  בסתירות או בנקודות תורפה שבגרסת האדם המתלונן. עו"ד הפלילי ידע כיצד לעמת את האדם המתלונן עם אותן סתירות ונקודות תורפה על ידי כך לחשוף את הרמייה, להוציא את האמת לאור ולהוביל את מקרה התיק לזכייה.

פניה לעו"ד פלילי היא לחלוטין קריטית והכרחית, הדבר ישפיע באופן מהותי על כל אורכו של ההליך המשפטי. עו"ד הפלילי שייצג אתכם, יוכל אף לסכל את האפשרות שיוגש נגדכם כתב אישום ממשי עוד בשלבים המוקדמים של ההליך המשפטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *