יצירת סרט אנימציה תדמיתי

יצירת סרטון אנימציה – איך זה עובד?

לא מעט עסקים שמעוניינים להפיק סרט תדמית בוחרים להפיק כיום דווקא סרט אנימציה. כאשר מדובר דווקא על סרט אנימציה כסרט תדמית, חשוב מאוד לבחור בצוות מקצועי בעל ניסיון ויכולת לעבוד בשטח בכדי ליצור את הסרטון המקיף ביותר שלא יפספס אף נקודה חשובה הנוגעת לעסק שלכם. על כן, יש לבחור מראש בחברה המציעה שירות יצירת סרטון אנימציה ברמה הגבוהה ביותר לאחר שהצוות המקצועי שומע את כל מה שחשוב אודות קהל היעד של הסרטון, מטרת הסרט ועוד.

כיצד יוצרים סרט אנימציה איכותי?

לא מעט עסקים שמעוניינים כיום בסרט תדמית בוחרים דווקא בסרט אנימציה כאשר הסיבה לכך היא  שלסרט מעין זה הרבה יותר אנשים מתחברים ועל כן, סביר להניח שיהיו לו הרבה יותר צפיות. יחד עם זאת, תהליך הפקת הסרט חייב להתבצע בצורה המקצועית והטובה ביותר בתהליך מסודר:

ראשית כל, יש לכתוב את התסריט בהתאם למסר שאתם מעוניינים להעביר לצופים. הכנת סרט אנימציה או הפקת סרט  תדמית חייב להיות בעל תסריט קצר וקולע. אין צורך שיעמוד בבסיס הסרט סיפור מורכב מדי אלא סיפור פשוט, שישאיר את קהל הצופים מרותק מההתחלה ועד הסוף.

בשלב השני יש להכין את הסטוריבורד שהוא מעין סקיצת קומיקס ראשונית של סרטון התדמית וכן את האנימטיק שמהווה קובץ וידיאו שמתאר בצורה הטובה ביותר הן את הקצב של הסרטון והן את ההתרחשויות בסרטון עם הסקיצות מהסטוריבורד.

בשלב הבא מתחיל תהליך העיצוב. כל הסקיצות מהשלב הקודם יהפכו לדמויות מיוחדות, יקבלו צבע ובעיקר יספרו את הסיפור שלהם.

מי שעושה את כל העבודה הם האנימוטרים אשר מזיזים את הדמויות וגורמים להן לחיות, לנוע ולהיות בעלות אופי.

בשלב האחרון יהיה צורך להקליט את הסאונד של הסרטון על ידי קריינים או מדובבים נבחרים וכן, לבחור במוזיקאי שיחבר את המוזיקה הרלוונטית  לסרטון, יערוך אותה ויוסיף אפקטים שונים.

צרו קשר לפרטים נוספים עם הפקות וידאו הילטופ >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *