מה צריך לדעת לפני ששוכרים שירותי מנוף ואיך לבחור נכון?

יש לא מעט שירותים שבדיקה קטנה באינטרנט תמצא אין ספור נותני שירות באותו התחום. אז איך יודעים מה מתאים, במי לבחור ולמה? עובדים לפי הקריטריונים הבאים:

דבר ראשון

מבינים מה הצורך האמיתי – יש המון שירותי מנוף שכל אחד מהם מכוון לדברים אחרים, יש עבודות מנוף בגובה, מנוף סל, שירותים לעבודות מנוף בגבהים נמוכים יותר. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול זה עבור מה אתם מחפשים בכלל שירותי מנוף. אתם מעבירים תכולה של משרד? כי אם כן סביר להניח שתצטרכו שירות שונה מאשר אם מדובר במנוף למטרת מעבר דירה. לפני שבכלל בוחרים חברה, חשוב לדייק בצורך ולהיות ממוקדים בחיפוש. ככה גם תחסכו זמן רב.

דבר שני

בטיחות ואישורים – אם לרגע אתם חושבים שכל אחד יכול לעסוק בתחום את טועים טעות מרה. על מנת לספק שירותי מנוף, חובה לעמוד בתקנים מחמירים ביותר. חשוב לוודא כי אנשי הצוות והמנופאים שיבצעו את העבודה בפועל, הם כאלו שעברו את ההכשרה הרלוונטית. בנוסף חשוב לוודא כי לחברה עצמה יש את כל הביטוחים והאישורים הדרושים כדי לבצע עבודות מסוג זה.

דבר שלישי

המחיר חשוב אבל הוא לא הכל – בכוונה השארנו את נושא המחיר לסוף. כי הוא חשוב, אמנם, אבל לא הדבר הכי חשוב. איכות ומקצועיות חשובים יותר. עדיף לשלם מעט יותר לחברה שעושה עליכם רושם שהיא יותר מקצועית, שהשירות שאתם מקבלים ממנה איכותי ואדיב יותר וההמלצות שקיבלתם עליה טובות. המחיר צריך להוות שיקול אך ורק במידה ויש לכם שתי חברות העומדות "ראש בראש", ששתיהן עשו עליכם רושם מעולה.

איך לחפש?

כפי שציינו בהתחלה הדבר הקל ביותר זה פשוט לפתוח את גוגל ולחפש שירותי מנוף. זה לא בהכרח אומר שתגיעו לאנשים שיתאימו לצרכים שלכם. אם יש לכם מכרים, קרובי משפחה או חברים שנעזרו בשירותי מנוף, מומלץ להתייעץ איתם. באופן כללי, עדיף שתחפשו המלצות על סמך ניסיון מעשי בלבד, מאשר שתכנסו להרפתקאות עם חברות שאתם לא ממש מכירים. שירותי מנוף זה עסק שיש לעבוד איתו בכובד ראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *