ייעוץ זוגי אחרי בגידה - האם אפשר לשקם את היחסים

ייעוץ זוגי אחרי בגידה – האם אפשר לשקם את היחסים 

כל אחד מאתנו יודע שיש לא מעט דברים שעלולים להרוס את הזוגיות. אחד מאותם הדברים, זו בגידה. בפועל יש אינספור סיבות שבגללן אנשים בוגדים בבני הזוג שלהם, אך השאלה שתמיד חוזרת על עצמה, היא האם אפשר לשקם את היחסים. יש אנשים שיש להם תשובה מאוד ברורה וקיצונית לגבי העניין הזה, אך אחרים מוכנים לשמוע, לדבר ולראות האם אפשר להתקדם ביחד אל עבר דרך חדשה. זה קרה גם לכם? בן הזוג בגד בכם ואתם תוהים האם עוד יש לכם אפשרות להישאר ביחד? כדאי לדעת שהרבה פעמים הדרך היחידה עוברת בטיפול זוגי וייעוץ מתקדם. 

איך לבחור יועץ מתאים? 

ייעוץ זוגי אחרי בגידה זה מסוג אותם הדברים שקשה יהיה לוותר עליהם אם באמת רוצים לצאת מהמשבר. זה נכון שיש זוגות שמצליחים לעשות את זה גם לבד, אך בפועל זה לא פשוט. מצד שני, אם תתחילו לחפש שירותי ייעוץ זוגי אחרי בגידה, אתם תראו שיש לא מעט מומחים שיוכלו לסייע לכם. לכן נשאלת השאלה: במי בוחרים? איזה איש מקצוע יתאים יותר מאחרים? ההמלצה שלנו היא לברר פרטים כמו: ניסיון, המלצות ודרכי פעולה שונות. לכל יועץ מהתחום הזה יש אופן פעולה קצת שונה ולכן חשוב ביותר לבדוק שאתם בוחרים באדם שנראה לכם מקצועי ומוצלח. 

כמה זמן ייקח התהליך? 

באמת חשבתם לרגע שתפנו לקבלת שירותי ייעוץ זוגי אחרי פרידה וכעבור שלוש פגישות כל העניין יהיה מאחוריכם? בפועל זה לא כך. מדובר על תהליך של ממש, וכמו הרבה תהליכים אחרים, גם כאן צריך להתמיד. מה שכן, ככל שתתחילו את הייעוץ הזה מוקדם יותר כך הוא יוכל להיות יותר יעיל ומועיל, אז למה אתם מחכים? 

למידע נוסף אודות ייעוץ זוגי אחרי בגידה הינכם מוזמנים לפנות אל דני קור יועץ זוגי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *