בחירה נכונה של מנוע פיקוד

כאשר יש צורך בהרמה ושינוע של משאות כבדים, יש להיעזר במכננת חשמלית שזהו אמצעי עזר להרמת משאות בכל גודל. הוא מתאים לכל מקום, הן לשימוש ביתי על ידי בעלי מקצוע, והן בשימוש בבתי עסק ובתי מלאכה כאשר לעיתים מדובר במשקלים גבוהים במיוחד. קיימים סוגים רבים של מנועי פיקוד כאשר כל לקוח צריך לבדוק את הצרכים שלו וההעדפות השונות החשובות לו, ועל פי זה לבחור את המנוע המתאים בדיוק עבורו.

אילו פרמטרים ניתן לבדוק במנועי הפיקוד למיניהם?

כושר הרמה – מה המשקלים באופן כללי אותו אתם צריכים להעביר בדרך כלל. ניתן למצוא מנועים שמסוגלים להרים אפילו מטען במשקל של 1000 ק"ג.

מהירות – אם יש לכם הרבה העברות באמצעות מנוע הפיקוד וחשובה לכם מהירות העבודה, בדקו מה מציעות החברות השונות במכשירים שלהם. יש את האיטיים יותר ויש את המהירים יותר. המהירות נמדדת בדקות. כלומר כמה מטרים המנוע יעביר בדקה.

רעש – כולם יעדיפו מנוע שעובד בשקט, בדקו מה רמות הdb –   המוצעות לכם במנועים השונים, ובחרו את זה שמרעיש ברמה הכי נסבלת מבחינתכם. אל תיקחו משהו שאתם עלולים אחר כך להצטער על כך בשל הרעש המטריד הנגרם בזמן העבודה של המכשיר.

אורך השרשרת – בדקו מה אורך השרשרת אותו תקבלו עם המכשיר והאם הוא נראה לכם מספיק לצרכים שלכם.

משקל שרשרת – בדקו מה משקל השרשרת, לפי האורך של השרשרת, המשקל נמדד על פי משקל למטר.

שקית לשרשרת – חשוב מאוד שתקבלו שקית מתאימה לאחסון השרשרת.

פיקוד לשליטה על מס' מנועים

ישנם פיקודים שונים שנותנים את השליטה על המנוע, כל לקוח יוכל למצוא את הפיקוד המותאם באופן אישי לדרישות שלו. יש כאלה שירצו פיקוד עם אפשרות שליטה על מס' מנועים כאשר כל מנוע ניתן לשליטה נפרדת. ישנם אפשרויות של פיקודים לשליטה על 2 מנועים ויש את האפשרות של פיקוד שליטה על 8 או אפילו 12 מנועים. כך שכל אחד צריך לבדוק מה הצורך שלו ותדירות השימוש שלו במנועים הללו ועל פי זה לבחור את הפיקוד המותאם לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *