עדשות מגע צבעוניות

קיימים שני סוגים של עדשות מגע צבעוניות. האחד כולל עדשה צבעונית ליופי והשני הוא עדשה צבעונית, אשר יש בה גם מתקן ראייה.

עדשות מגע צבעוניות 

לקוחות רבים אינם מרוצים מגוון העיניים שלהם. אחד הפתרונות המוצלחים לכך הוא להחדיר עדשות מגע צבעוניות לעיניים וכך הנראות של האישון תהיה שונה. ההיצע של הצבעים כולל צבע כחול, ירוק, אפור וחום. עדשות צבעונית אפשר לרכוש לשימוש יומי, חודשי או שנתי.

קיימות עדשות רגילות וגם יומיות יותר אשר כוללות הידרוג'ל וסיליקון אשר מעניקות לעדשות עמידות גבוהה הרבה יותר.

הסוג השני הוא עדשות מגע צבעוניות אשר כוללות מתקן ראייה כמו צילינדר או במספר הנחוץ של כל עדשה על פי ההנחיה של רופא העיניים או האופטומטריסט. גם בסוג זה אפשר לשלב צבעוניות על פי בקשת הלקוח, ירוק, חום, אפור או כחול.

הנראות החדשה של העיניים 

לאחר החדרת עדשות צבעוניות לתוך העיניים, האישון משנה את צבעו בהתאם לגוון של העדשה וכך אדם שיש לו אישונים טבעיים בצבע חום לדוגמה, נראה פתאום שונה כאשר גוון האישון נראה ירוק, כחול או אפור.

מי ששם את העדשות האלו מאד מרוצה מהנראות החדשה שלו ומהעובדה שהוא עם אישונים בצבע אחר הופכת להיות לאט לאט לסימן ההיכר שלו. 

רכישת אריזות של עדשות צבעוניות 

מי שמשתמש באופן גבוה באופציה של עדשות צבעוניות בגוון מסוים יכול לרכוש באתר האינטרנט כמה אריזות כדי שיהיה לו נוח. חשוב לשים לב בעת הרכישה להזמין את הדגם הנכון, אם הוא כולל בתוכו מתקן ראיה או לא. 

כאשר קונים עדשות צבעוניות אחת לתקופה באריזות גדולות, הדבר הופך לכדאי מבחינה כלכלית וכך המשלוח מגיע תוך כמה ימים הביתה. למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.ioptix.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *