הדברה במגדל העמק

הדברת ג'וקים

אחד הדברים הלא נעימים הוא למצוא ג'וקים בבית. זה קורה במיוחד בקיץ כשהם עפים פנימה דרך החלונות ודרך המרפסות. הם אומנם לא עוקצים אך רוב הדיירים בבתים נגעלים מהם ועושים כל שניתן כדי שלא יהיו בבית.

הדברה נגד ג'וקים 

כדי ליצור אפקטיביות ולחסל את האפשרות שיהיו ג'וקים בבית, מומלץ לקרוא למדביר מקצועי אשר מבצע זאת באמצעות חומר הדברה.

קיימים כמה סוגי הדברה נגד ג'וקים, ברוב המקרים מעדיפים לבצע הדברה ירוקה של חומר שאינו מזיק. באופציה זו אין צורך לפנות מיקומים בתוך הבית למעט הוצאת התכולה מתוך הארון הקיים מתחת לכיור המטבח. כמו כן יש להזיז את כל הרהיטים מהקירות כדי שאפשר יהיה לרסס במיקומים הללו.

פעולותיו של מדביר מקצועי 

מדביר בפרדס חנה מקצועי בעל רישיון תקף, מגיע כשהוא לובש בגדים שמגנים עליו ועוטה מסכה. הוא מרסס את כל מרחב הבית סביב כל הקירות בכל החדרים, חדרי האמבטיה והשירותים ובארון מתחת לכיור המטבח, כי קיים חשש שיגיעו תיקנים דרך הסיפון המקשר את כיור המטבח עם הביוב.

ההנחיה היא בדרך כלל להשאיר את הבית סגור למשך כשעתיים ולאחר מכן לפתוח את כל החלונות לרווחה. כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית לא שוטפים את המרצפות אלא לאחר כמה ימים כדי שהחומר ייספג במרצפות ובפרקטים. לאחר השטיפה. לא מרגישים את החומר כלל אך אם מגיעים ג'וקים הם מריחים את החומר אשר פוגע להם בשרירים ולכן הם מתים תוך פרק זמן קצר.

היעילות של חומר זה נמשכת בדרך כלל כשנה ולאחר מכן מומלץ לבצע הדברה נוספת כדי שלא יגיעו ג'וקים הביתה. מדבירים רבים מבצעים הדברה של תיקנים יחד עם הדברה של נמלים לפעולה רוחבית נגד המזיקים הללו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *