ההר המפורסם שנקרא קילימנג׳רו ונמצא בקניה וטנזניה מושך אליו אינספור תיירים מידי שנה. מדובר ביעד אשר מספק לתיירים את האופציה ליהנות מחוויה יוצאת מגדר הרגיל. רוחבו העצום של ההר ופסגתו המושלגת הופכים אותו למיוחד בנוף האפריקני. יתר על כן, מדובר על הר שנמצא הר השבר הסורי-אפריקני.

 

אז מהי העונה הטובה ביותר לטיפוס?

בחודשים יולי אוגוסט מזג האוויר יהיה אידאלי והתיירות פורחת באזור ההר. ניתן יהיה לראות כי עקב כך המחירים גם הם יעלו בהתאם אך במקרים רבים זו תהיה עלייה מינורית והיא לא תשפיע יותר מידי על התכניות שלכם. לפיכך יהיה מומלץ לקחת בחשבון את האופציה לטפס המועד זה וזאת אם תהיו מעוניינים ליהנות מהחוויה הטובה ביותר.

טיפוס לקילימנג'רו

 

פסגה מושלגת בסביבה חמה

אחד הדברים שמייחדים את הר הקילימנג׳רו יותר מכל דבר אחר זהו עצם היותו של ההר בעל פסגה מושלמת תמידית. אלו מכם שמעוניינים לטייל בסביבה האפריקנית ולהיות בטוחים כי הם מגיעים ליעדים המיוחדים ביותר, יוכלו להיות בטוחים כי זה יהיה אחד מיעדי החובה. במהלך החודשים יולי-אוגוסט יהיה ניתן ליהנות בסביבתו מאופציות תיירותיות רבות שתוכלנה להבטיח שהחוויה שלכם תהיה שלמה ומהנה למדי.

לעוד פרטים על מסע טיפוס לקילימנג'רו, לחצו כאן…

 

בחירה באופציה התיירותית המועדפת עבורכם

בעת שתגיעו לסביבת ההר אתם צפויים למצוא לא מעט אופציות תיירותיות שונות. בגדול יהיה ניתן לומר כי אין אופציה אחת אשר תתאים לכולם ועליכם יהיה לוודא כי אתם בוחנים את כל האפשרויות ובסופו של דבר לא מתפשרים על איכות הטיול והחוויה הכוללת בה אתם מתכוונים לקחת חלק.

 

יתר על כן, במידה ותדעו להגיע גם בתקופה הנכונה אזי החופשה של והטיפוס על ההר יוכל להיות דבר חיובי למדי אשר יהיה בלתי נשכח. לפיכך יהיה מומלץ לתכנן את הטיול מראש וזאת על מנת שהכול ילך ובדיוק לפי המתוכנן. כך בעצם תוכלו להבטיח שלא יהיה מצב לפיו הטיפוס שלכם על ההר יהיה מאכזב במידה כזו או אחרת. אז התחילו בהקדם בחיפושים שלכם באפיקים השונים וזאת תוך התחשבות בפרטים הקטנים! כך תגיעו לפסגה מאושרים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *