מאלף כלבים מקצועי

את הכלבים שלנו אנחנו רוצים לגדל בצורה הנכונה ביותר ולכן אנחנו פונים לעזרת מאלף כלבים שנראה לנו מתאים. שאלת בחירת הנכון לכם ולכלבכם הרבה יותר פשוטה מאשר חשובים, אם כי זה דורש בחינה ממושכת של המועמדים לכך. יש לדעת כי לכל מאלף יש את הגישה שהוא פיתחה על בסיס הידע המקצועי שקיבל בהכשרה שלו. על זה מוסיפים את הניסיון הרב שלו בעבודה עם כלבים ואת מאפייני האישיות שלו. כל המכלול נותן לכם מנעד רחב של אפשרויות ויש לזכור שכל גישה מקצועית באילוף שתתאים לכלב שלכם היא גישה שתוכלו לעבוד אתה גם בהמשך, כאשר אינכם נמצאים בנוכחות המאלף.

טכניקות אילוף שונות לכלבים שונים

גם לכלבים יש את האישיות והמאפיינים שלהם למרות גילם הצעיר. בדיוק כמו אנשים, יש להם העדפות ודרכי תקשורת שונות ולכן לכל כלב יתאים מאלף אחר עם הגישה שלו וגם הדרך שלו להגיע לכלב. המאלפים הגמישים ביותר הם אלה שמתאימים לכל כלב את הגישה שלו ובכך הם מאמצים שיטות אילוף שונות ומיישמים אותן לפי הצורך. זוהי הגישה שיכולה להתאים גם לכם כבעלי הכלבים, משום שאתם אלה שחייבים להפעיל גישות אלה אחר כך בביתכם. אם לא תתאים לכם שיטה המבוססת על שליטה כוחנית תצטרכו למצוא מאלף שנוקט שיטה שכן עובדת אצלכם, ולכן זוהי הדרך הנכונה ביורת לכם למצוא מאלף כלבים מקצועי. יכול להיות שהגישה שמתגמלת בעזרת מזון תתאים לכם יותר ויש כמה וכמה דרכים שעליכם לבדוק עד שתמצאו מה שמתאים גם לאורח החיים שלכם.

תגובת הכלב קובעת גם היא

לאחר שבדקתם בעצמכם את עקרונות השיטה ואת הדרך שבה מאלף הכלבים עובד ומתקשר אתכם, זה הזמן לראות אם גם הכלב יגיב למאלף בדרך שתבהיר אם גם לו נוח עם מאלף זה. תקשורת נכונה בין הכלב למאלף קובעת את הצלחת האילוף ואת הטמעת העקרונות של האילוף לאורך זמן. יש לדעת כי אילוף בכל מקרה הוא תהליך ארוך שמחייב התמודדות עם מצבים משתנים ולכן גם התגובות המשתנות דורשות מענה מתאים ולא אחיד. כלומר, מאלף שיודע למצוא את הטכניקה הנכונה בכל פעם הוא זה שיפיק את המיטב מכל כלב ויהיה המאלף היעיל ביותר לכלבכם. אתם כבר תדעו לפי ההיענות של כלבכם אם גם הוא בחר במאלף שלו.

לעוד מידע על אילוף כלבים בחיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *