בדיקת שיקים

בדיקת שיקים – מה בעצם בודקים בצ'ק

כל בעל עסק רוצה להרחיב את מעגל הלקוחות שלו ולהגדיל את היקף המזומנים הנכנסים לעסק בכל חודש. העניין הוא שפעמים רבות יש לקוחות שלא יכולים לרכוש את המוצרים בתשלום אחד מזומן והם גם א רוצים לתפוס את מסגרת האשראי שלהם בכרטיס האשראי. על כן הם מבקשים לשלם באמצעות צ'קים דחויים.

עבור בתי עסק רבים מדובר בבלבול ראש רציני, כאשר בעל העסק מוצא את עצמו מסתבך עם צ'קים דחויים שהוא צריך לזכור מתי להפקיד כל אחד מהם ולעיתים מתברר כי מדובר בצ'קים בעייתיים שלא תמיד ישנה אפשרות לאתר את בעל הצ'ק.

אז כאן אנחנו מציעים את השירות של בדיקת שיקים.

בעזרת השירות של בדיקת שיקים תוכלו להיות רגועים כי אכן מדובר בשיקים תקניים וחוקיים וכי בבוא העת תוכלו למשוך את התשלום המגיע לכם.

שירות לשיקים דחויים

מעבר לבדיקת השיקים קיים גם כן שירות עבור שיקים דחויים. אנשים שמקבלים מלקוחות שיקים דחויים יכולים למסור אותם לנו ואנחנו נפדה עבורם את אותם השיקים תמורת עמלה  בהתחשב גם בסיכון שאנחנו נוטלים על עצמינו. לעיתים הפירעון של השיק יהיה מלא, במידה ומדובר בשיק בעל תאירך קרוב או שיק של אדם אמין במיוחד ובמקרים אחרים יימסר חלק גדול מהסכום למוטב כאשר עם פדיון השיק יימסר הסכום שיישאר.

הזמינו הדפסת פנקסי צ'קים >>>

מה בודקים בשיק?

אז מה בעצם בודקים בשיק? אנשי מקצוע ייטיבו לאבחן את השיק ולבדוק את כל המרכיבים שלו על מנת לוודא כי מדובר בשיק בטוח לגמרי, שיק שיש לו כיוסי וכי זהו שיק שאפשר להיות רגועים גם אם ייאלצו אתו משך זמן ארוך.

רק חברה מקצועית שיש לה ניסיון עשיר בתחום הזה תדע לבדוק נכון את השיקים של הלקוחות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *