מאווררי תיקרה

מאווררי תקרה- גם אוורור וגם תאורה

 

 

היום, הדרך הטובה ביותר לקרר את הבית ולחסוך באנרגיה של המזגן והחשמל בכלל היא באמצעות התקנת מאווררי תקרה. אנו מחפשים מצד אחד לחסוך כמה שיותר בהוצאות האנרגיה, אך גם לא לרדת באיכות החיים. זוהי הדרך הנכונה ביותר שיכולה לקרר את החדר, כאשר המזגן עובד בטמפרטורה סבירה. האוויר יהיה נעים ואנו נחוש רעננות בשעות החמות ביותר כמו בצהריים. ניתן למלוא מאווררים שמיועדים לתקרה בעיצובים שונים, כמו למשל עץ, פלסטיק, כאלה שיש להם כמה גופי תאורה או גוף אחד מרכזי. למשל אם אתם מעוניינים להתקין מאוורר תקרה שיהיה בסלון, דאגו, כי יהיו לו כמה גופי תאורה שכן, מדובר בחלל גדול  ומרכזי בבית.

 

מאווררי תקרה עם תאורה לא רק בבתי העסק

 

אם פעם, היינו נוהגים לראות מאווררי תקרה בבתי עסק כגון מסעדות או בתי קפה, כאלה שהיו מעוצבים והייתה בהם תאורה, היום כבר ניתן לראות אותם גם בבתים הפרטיים או אפילו במשרדים. יש מאווררים שנשלטים באמצעות מתג, בחוט משיכה דקורטיבי ונגיש, או בשלט רחוק. היתרון במאוורר הוא שהמזגן יוצר אוויר סינטטי ולא נעים ואילו המאוורר, יוצר אוויר טבעי יותר ובריא לבני האדם. מדובר על מוצר שהוא זול וכדאי מכל הבחינות. כאשר מדובר על חלל גדול, עדיף לרכוש מאוורר שיותקן בתקרה ולא נאוורר על עמוד. האוויר מהתקרה, יפוזר באופן אחיד בכל החלל ויגרום לרענון והקלה בתחושת החום בימי הקיץ החמים.

 

הפופולאריות הגוברת ברכישת מאווררי תקרה

 

ישנה פופולאריות שרק גוברת עם השנים ברכישה של מאווררי תקרה, היות וישנם אנשים שמתנדים למזגן מתוך אידיאולוגיה של פגיעה באיכות הסביבה. גם מבחינת מחירי החשמל שעלו, מאווררים הם מוצרי חשמל חסכוניים, כך שהם עושים את עבודתם כראוי. ניתן ליהנות משני עולמות, כשאר תרכשו מאוורר לתקרה שיפזר אוויר נעים בחדר וכן יהיה אהיל דקורטיבי עם גופי תאורה שיפיץ אור בחללים בהם אתם מעוניינים להתקין את המאוורר.  המחירים של המאווררים יכולים להגיע לכמה מאות שקלים בודדים וניתן למצוא שכלולים שונים כגון מאווררי תקרה עם שלט, עם טיימר שתוכלו לכוון אותם בנוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *