מצבר לרכב

כל מה שחשוב לדעת על המצבר לרכב שלכם

מצבר לרכב

המצבר לרכב הוא מוצר הכי חיוני והכי חשוב ברכב. המצב הוא זה שלמעשה אחראי על התפעול של המכונית ובלעדיו המכונית כלל לא תוכל לנוע. כל המערכות החשמליות תלויות במצבר ובלעדיו הוא לגמרי לא יהיה אפקטיבי.

ברור אם כן כי גם אם אתם לא ממש מתעניינים מה קורה מתחת למכסה המנוע ואתם לא ממש מבינים מה קורה שם, עדיין זה לא אומר שאתם לא צריכים להכיר וגם להקפיד על כל מה שהרכב שלכם צריך.

המצבר הוא אחד המרכיבים שחושב מאוד לדעת מה הוא צריך ואיך אפשר להאריך את חייו.

המצבר – חשוב לדעת!
ישנן כמה וכמה נקודות חשובות שעליכם לתת עליהם את הדעת בעת הבחירה של מצבר לרכב.

  • התאמה משולמת – לפני הכול חשוב לוודא כי המצבר שבחרתם מתאים לגמרי לכלי הרכב שברשותכם. המצבר חייב לתת לכם את המענה המדויק והמושלם לצרכים שלכם ואם הוא לא יהיה כזה הרי שהמצבר לא יספק את רצונכם ואת דרישות המכונית שלכם.
  • תחזוקה הולמת – מעבר לבחירה הנכונה של המצבר, יש להקפיד גם על השמירה ועל התחזוקה של המצבר. אם המצבר לא יקבל את התחזוקה הנכונה, הוא לא יהיה שמור כפי שהיצרן דורש, הרי שמהר מאוד הוא יתחיל לזייף והוא לא יספק את דרישותיכם.

איך תשמרו על המצבר שלכם?

השמירה על המצבר כוללת כמה וכמה נקודות חשובות אשר עליהם יש לתת את הדעת.

  • מזג האוויר – מזג האוויר הוא אחד האויבים הקשים לש המצבר. אם המכונית תשהה שעות רבות תחת השמש הקופחת לא תוכלו להתלונן אחר כך על כך כי המצבר פעל זמן קצר מידי. כך גם עם מזג אוויר קר מידי. שימו לב להחנות את המכונית באזורים נעימים ומוצלים ובכך תתרמו גם לארוך החיים של המצבר.
  • ניקיון המצבר צובר אבק, קורוזיה ולכלוך שפוגעי בתפקוד שלו. העבירו ניגוב מידי פעם על המצבר. זה רק יועיל לכם.
  • מים – הקפידו על מים מזוקקים אשר חשובים גם כן לכל המרכיבים וגם למצבר.

אם תקפידו עלך כל אלו תוכלו ליהנות מהתפוקה של המצבר לאורך זמן.

אולי יעניין אתכם גם: החלפה של המצבר ברכב בתל אביב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *