צליל עסקי

מה זה צליל עסקי ולמה אתם חייבים אותו לעסק?

דמיין את עצמך כלקוח. הרמת טלפון והתקשרת לעסק מסויים. צליל החיוג שאתה שומע בעודך ממתין על הקו, הוא אותו צליל חיוג גנרי שיש לאין ספור עסקים אחרים. מעין מוזיקת מעליות מרדימה, שרק גורמת לך להתעצבן עוד יותר על זה שאתה מבזבז עכשיו זמן יקר כשכל מה שאתה רוצה זה להתלונן על השירות שקיבלת, או לחילופין לקבל מידע על שירות אותו אתה רוצה לרכוש. הרי כבר היית בהתלהבות, רצית לקבל פרטים על המוצר, אך זמן ההמתנה המתיש "מקרר" אותך כלקוח פוטנציאלי ומוריד לך את החשק. בין אם אתה מתעניין במוצר או רוצה להתלונן עליו, אתה מגיע לשיחה עצמה ממקום של עצבים וחוסר סבלנות כי היית צריך להמתין.

 

אז בעוד שצליל עסקי לא יכול לפתור את בעיית ההמתנה, הוא בהחלט יכול לפתור את בעיית הייאוש שאתה כלקוח חווה כאשר אתה מתייבש על הקו.

 

עכשיו דמיין איך כל חוויית ההמתנה שלך היתה שונה, אם המוזיקה שהיית מאזין לה בזמן שאתה מחכה הייתה מעבירה מסר, מרגיעה אותך, גורמת לך להקשיב לקול שמדבר איתך בזמן שאתה שורף את הזמן שלך על המתנה מעיקה, עד שמישהו מאנשי העסק יטרח לענות לך.

צליל עסקי

 

הצליל העסקי הוא למעשה פאנטון אשר מותאם אישית לך כבעל עסק. הוא מבדל אותך מהמתחרים שלך, ומאפשר לך להעביר מסר מסויים ללקוח אשר ממתין על הקו. אפשר להשתמש בו כפרסומת לכל דבר, או כמוזיקת רקע מהנה ומעניינת.

 

תחשוב על זה ככה: עוד לפני שאתה כבעל עסק מתחיל שיחת מכירה, יש לך מעין עוזר אישי שעושה חלק מהעבודה עבורך. בזמן שהלקוח ממתין לדבר איתך, מענה קולי כבר מתחיל לספר לו על מבצעים שכרגע קיימים, שירותים נוספים שאתה מציע ואת מכלול האפשרויות שהוא יכול לקבל ממך. הלקוח, שבזמן ההמתנה כבר נחשף לחלק מהשירותים, מגיע מבושל יותר לשיחת המכירה ביניכם. זאת הזדמנות מעולה לשדר לו מסרים בזמן שהוא ממתין ובמקום שהוא ישתעמם על הקו ויתקרר. צליל עסקי הוא פשוט חובה לכל בעל עסק.

לעוד מידע על צליל עסקי, לחצו כאן…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *