סדנאות משא ומתן לעסקים – סדנא שחשוב להביר

בעלי עסקים רוצים לדעת כל הזמן כיצד למקסם את הרווחים בעסק שלהם. בד בבד הם גם לתת שירות טוב יותר עבור הלקוחות שלהם. אבל הרצון להרוויח והרצון לתת שירות לקוחות טוב – לפעמים לא עולה בקנה אחד, לכן דרוש דרושות יכולות של משא-ומתן. 

יכולת גישור או משא ומתן יכולים לסייע מאד בהתמודדות עם לקוחות. יכולת כזאת יכולה להפוך בעלי עסקים ונותני שירות למומחים בתקשורת טובה יותר, כמו גם כאלה המומחים בשירות לקוחות ושימור שלהם. 

סדנאות משא ומתן שאפשר להירשם אליהן, יעזרו להבין את הצרכים של בית העסק, לזהות חוזקות וחולשות שלו, ולהיעזר בכלים טובים לניהול עסקים. מי שילמד לנהל משא ומתן יכיר מיומנויות  – יוכל לערוך סימולציות לתרחישים אפשריים, תוך קבלת כלים מקצועיים להתמודדות עם ניהול עסק בחיי היום יום.

צריכים מגשרת?צרו קשר עם רוחמה ביטה >>>

אבל מתי צריך משא ומתן בעסקים?

בעלי עסקים, חברות, ארגונים ועוד, יצטרכו לנהל משא ומתן כאשר הם קונים אספקה וציוד מספקים, כאשר הם מנהלים יחסים עם ספקים או עם חברות, כשהם באים במשא ומתן עם שותפים, רוצים לעשות אקזיט או למכור את החברה או את המוניטין, ויש לא מעט סיבות בגינן בעלי עסקים יצטרכו לבצע משא ומתן. 

אם אתם רוצים לדעת כיצד עושים זאת לבד ובכך לחסוך זמן כסף ומשאבים – כדאי להצטרף אל סדנאות משא ומתן לבעלי עסקים. סדנאות מסוג זה יעזרו לכם להבין את הצד השני, לדעת איך הוא חושב, לפתח אסטרטגיות טובות, להבין כיצד מנהלים יחסים בינאישיים בצורה נכונה יותר, איך מגשרים על פערים ועוד. 

אז אם אתם רוצים לעשות את זה טוב יותר זה הזמן לפנות למגשרים ומומחים בניהול משא ומתן וללמוד מהטובים ביותר. 

 

צרו קשר עכשיו!