קופ

אז למה לי תנור בנוי?

התנורים אשר מיוצרים היום מציעים למשתמש את הרמה הכי גבוהה של נוחיות, כאשר כל אדם יכול לבחור את הגודל של תנור החל מגודל סטנדרטי של 60 ס"מ ועד לתנור ברוחב של 90 ס"מ עבור אלה שאוהבים להציב מגשים עמוסים מכל טוב בפעם אחת יחידה.

ישנם תנורים שמיוצרים עבור אנשים שמבצעים פעילות תדירה בתנור וישנם כאלה שמפנקים את המשתמש עם כל מיני אפשרויות שהופכות את השימוש בתנור להכי פשוט ואינטואיטיבי עבור כל משתמש בצורה אישית. כיום כבר ניתן לראות כיצד לוח מגע מסוג טאץ' מגיע גם עבור תנורים והנמכרים מבין שלל התנורים היום הם אלה שמציעים את האפשרות להציב את התנור בגומחה ייעודית בארון המטבח. למה? יש כל כך הרבה יתרונות לפעולה פשוטה זו של יצירת מקום בארון המטבח לתנור, ואלה כמה יתרונות בולטים שבעטיים בוחרים שוב ושוב בתנור בנוי.

מטבח

למה דווקא בנוי?

מראה יותר נעים לעין – תדמיינו לעצמכם תנור עומד עם כיריים שנמצא באזור של המטבח צמוד לאחד מן הארונות של המטבח או תנור קטן יותר שיושב על השיש במטבח ותופס מקום שאמור להיות עבור משטח עבודה של כל עבודות המטבח, ועשיו תדמיינו ארון של מטבח שבתוך אחת מן הפתחים שלו ניצב לו תנור בנוי שאינו בולט על פני השטח ומשתלב בצורה נהדרת עם הארונות והעיצוב הכללי. נכון שזה נשמע ונראה הרבה יותר נעים, שלא לדבר על נוח.

ניצול חכם של שטח קיים – נאמר שאין לכם יותר מידי מקום במטבח, ברגע בו אתם יוצרים משטח חלק יותר של תנור שמתחבא בתוך ארון וכיריים שנמצאים על השיש, אתם מנצלים בצורה ראויה כל שטח קיים והופכים אותו לאחיד במראה שרק יותר תחושה יותר גדולה של החלל כולו.

פיזור של כיריים ותנור באזורים נכונים – אתם מחליטים היכן אתם רוצים להציב את הכיריים והיכן להתקין את התנור. יש כאלה שאוהבים להתקין את הכיריים על אי ויש כאלה שמעדיפים כי התנור יהיה צמוד לקיר שנמצא קרוב יותר אל החלון, כל אחד והעדפותיו הוא ואת אלה ניתן לממש רק כאשר מדובר בתנור בנוי.

עניין של נוחיות – רק אנשים שמבצעים שימוש תדיר בתנור יודעים להעריך את הנוחיות שמספק תנור בנוי לעומת תנור עומד מן הסיבה הפשוטה שתנור שנמצא בתוך ארון יכול להיות מוצב בגובה שמספק מספיק נוחות שלא להתכופף מטה ולהוציא את המגשים בצורה שאינה מצריכה מאמץ מיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *