היתר בניה לבריכה

רגע לפני שנדבר על בריכה באופן ספציפי וממוקד יותר, בואו נגיד כמה מילים על היתר בניה. במדינת ישראל, אין אפשרות לבצע שיפוץ דרמטי או תהליך בניה בלי לקבל היתר בניה מהרשות המוניציפלית האחראית על השטח. זו יכולה להיות מועצה איזורית וזו יכולה להיות העירייה. תהליך של הוצאת היתר בניה, עבור כל תהליך בניה זה תהליך הכולל עבודת משרד בירוקרטית, זה תהליך בו למעשה, העבודה של האדריכל מתמקדת בהגשה של תכנית בניה, קבלת היערות ודגשים במקרה שהתכנית לא אושרה בוועדה וניסיונות חוזרים לתקן את התכנית על מנת שבסופו של דבר התכנית כן תאושר. היתר בניה ניתן בסופו של דבר, רק לאחר קבלת אישורים מהרשויות השונות. החל ממכבי אש ועד חברת החשמל. רק כאשר כל הגורמים מסכימים על כך שאין בתכנית פגם, אז ניתן ההיתר. 

במה שונה ביתר בניה לבריכה 

היתר בניה לבריכה ייחודי בעיקר בגלל שמדובר על תחום בו יש חוקים מעט שונים, מטבע הדברים, שכן בריכה שלא מתוכננת היטב אכן עלולה להיות מסוכנת. לא רק זה, אלא שבמידה רבה לכל עירייה או רשות מוניציפלית יש תנאים אחרים בהם צריך לעמוד על מנת שבניית הבריכה תאושר בסופו של דבר. 

איך מתגברים על האתגרים הללו במקרה הזה? פונים לאיש מקצוע מעולה, אדריכל שמכיר את התחום היטב ודואגים לכך שיהיה מי שמכיר את החוק ויודע איך ליצור תכנית שתיתן את הפתח לקבלת האישור, היתר הבניה. 

בריכה חייבת להיות מתוכננת כראוי 

גם אם לא היו חוקים של המדינה המסדירים את התחום הזה, אל תשכו כי בריכה חייבת להיות מתוכננת כנדרש ולו משום שברגע בו בבית פרטי יש מקווה מים יש כאן מקום לסכנה.

צרו קשר עכשיו!