מזגן מקולקל

טיפול משתלם בבעיית מזגן מקולקל

בעלי מקצוע רבים יכולים לנצל את תמימותכם, ואת מצב הלחץ בו אתם נמצאים במקרה חירום, על מנת לגבות מכם תשלום לא הוגן או להמציא תקלות. בכלא אשר נוגע להזמנת טכנאי מזגנים, כדאי לעשות זאת בחכמה על מנת לייעל את השירות כמו גם לזכות במחירים שהינם לא רק הוגנים אלא גם מוזלים מבלי להתפשר על איכות. להלן כמה דברים שכדאי לדעת בנושא:

טכנאי יכול להשיג לכם מזגן בהנחה משמעותית

חלק מטכנאי המזגנים, עובדים בשיתוף פעולה עם יצרני מזגנים, או שיש להם פשוט הנחות גדולות בחנויות מסוימות. לכן מידי פעם הם מפרסמים מבצעים משתלמים במיוחד שיכולים להוזיל לכם את עלות המזגן שאתם רוצים. אל לפני שאתם רוכשים מזגן, כדאי ליצור קשר עם טכנאי מזגנים בחדרה למשל ולבדוק האם הוא יכול להשיג לכם הנחה. אותו טכנאי יכול לרכוש את המזגן וגם להתקין אותו עוד באותו יום.

תיקון מרחוק

לא כל תקלה מצריכה הזמנת טכנאי מזגנים לתיקון הבעיה. בהרבה מאוד מקרים, לאחר שהתקלה מוסברת במלואה לטכנאי, הוא ינסה לעזור לכם לפתור אותה מרחוק על הוראות הפעלת או סידור השלט. לפעמים התקלה היא בכלל בשלט או בהפעלה לא נכונה. כך שבמקום שהוא יבזבז את זמנו ושאתם תבזבזו את כספכם, הוא יסיע לכם מרחוק. אוכלוסיות של אנשים מבוגרים, שאין להם מי שיעזור להם, מפעילים לא נכון את המזגן במקרים רבים ולכן הם זקוקים לסיוע מסוג זה.

החלפת מזגן במקום תיקון

לא תמיד כדאי ושווה לתקן את המזגן שלכם. לטכנאי כמובן זה משתלם אבל לכם לא. יש לכם מזגן שנמצא בדירה מעל 10 שנים. יהיה לכם משתלם יותר להחליף אותו מאשר לתקן כאשר מדובר בתקלה חמורה. כמו כן, המזגנים של היום יעילים יותר להפעלה וגם חסכוניים יותר בחשמל כך שלמעשה החיסכון הוא כולו שלכם. התייעצו עם טכנאי מזגנים. גם אכשר עלות תיקון מזגן של 4-5 עוברת את מחצית הערך שלו, גם במקרה זה עדיף לרכוש מזן חדש במקום לתקן אותו. בכל מקרה, טפלו במזגן שלכם, נקו פילטרים ואל תתעללו בהפעלתו. כך תוכלו למנעו שחיקה מהירה.

אולי יעניין אותך לקרוא על השוואה בין מאוורר תקרה למאוורר עומד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *