אחד מפריטי הלבוש הפופולאריים ביותר בקיץ הישראלי, הוא כמובן בגד הים. הטמפרטורות עולות, מזג האוויר רק הולך ומתחמם ולכן הגיוני להעביר את הזמן בים או בבריכה. אם בעבר בגדי הים היו צנועים יותר, הרי שהיום רוב הנשים יעדיפו ללבוש ביקיני. מדובר על בגד ים המורכב משני חלקים- טופ בצורות ובדגמים שונים ותחתון בגזרות שונות. ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של דגמי ביקיני שונים, החל מדגמים הכוללים חוטיני בגזרות שונות, תחתון ביקיני רגיל או אפילו מכנסון. אחת הגזרות המועדפת ביותר, היא גזרת בגד הים הברזילאי. מדובר על גזרה חושפנית יותר מאשר תחתון הביקיני הרגיל, אך עדיין מכסה יותר מאשר גזרות החוטיני למיניהן. פיסת הבד מלפנים תהיה קטנה יותר מאשר בתחתון ביקיני רגיל, אך גדולה יותר מאשר בתחתון החוטיני המינימליסטי. הדבר נכון כמובן, גם עבור החלק האחורי של התחתון.

 

מהם ההבדלים בין בגדי ים ברזילאים וביקיני?

כאמור, ההבדל העיקרי נעוץ בגזרה וברמת החשפנות של התחתון. חשוב לציין כי תחתון ברזילאי נחשב לסקסי ומושך יותר, היות והוא אומנם מכסה את החלק העליון של הישבן, אך משאיר את החלק התחתון חשוף יותר. נשים רבות מעוניינות לחשוף בדיוק את החלק הזה, היות והוא נחשב לאטרקטיבי יותר. ניתן כמובן לבחור בין גזרות שונות של התחתון, דגמים שונים וצבעים מגוונים. חשוב כמובן לבחור את הצבע שהכי מחמיא לגוון העור שלך ולהקפיד על המידה המתאימה לך ביותר. ישנן נשים שבגד ים ברזילאי יחמיא להן יותר מאחרות, דבר שתלוי מאוד בסוג הגוף ובמבנה הישבן. לעומת זאת, נשים אחרות יעדיפו את גזרות הביקיני הקלאסיות יותר, אשר יהיו לרוב פחות חושפניות. בכל מקרה, חשוב להרגיש בנוח עם בגד הים שבחרת לעצמך, היות וזוהי הדרך היחידה ליהנות מזמן האיכות בים או בבריכה, מבלי להרגיש יותר מידי מודעת לגוף שלך.

לסיכום, ההבדל העיקרי בין בגדי ים ברזילאים וביקיני נעוץ בעיצוב של בגד הים. בעוד בגד הים הברזילאי יהיה חשוף יותר, הן מקדימה והן מאחור, הביקיני הקלאסי יהיה צנוע יותר ולכן יכסה שטח גדול יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *