מיתוג ובניית אתר – למה חשוב שתעשו הכול במקום אחד

בעבר, כשבעל עסק או בעל מקצוע היו מעוניינים לבנות אתר אינטרנט ואז לקדם אותו בגוגל, אז הם היו צריכים לפנות לאנשי מקצוע שונים. תחילה בשביל לבנות את האתר ולאחר מכן, בשביל לקדם אותו. זה היה תהליך מורכב, מסורבל ויקר. 

היום, הרבה מאוד אנשי מקצוע שמתעסקים בתחום בניית אתרים wix עוסקים גם במיתוג וקידום האתר ולהיפך, כלומר שני התהליכים, בנייה ומיתוג, מתבצעים ביחד תחת קורת גג אחת ולא במקומות נפרדים. כפי שנוכל לראות מיד, יש בכך היגיון וחשוב מאוד לבחור מקום, בית, שאכן יכול לספק את כל השירותים במקום אחד ולא במקומות נפרדים. 

לפני שנסביר מדוע זה חשוב לעשות את שני הדברים במקום אחד, צריך לציין, שזה נכון כל עוד עושים את זה במקום מקצועי ואיכותי. כלומר, זה לא מספיק לעשות את הדברים תחת קורת גג אחת, אלא צריך לעשות את זה במקום שיכול לספק שירות ברמה גבוהה ותוצאות איכותיות בהתאם. 

מדוע זה חשוב לבצע בנייה ומיתוג במקום אחד?

ראשית, תהליך המיתוג / עיצוב לוגו למשל קשור לתהליך הבנייה. האופן בו האתר ייבנה, ישפיע על האופן בו נוכל למתג ולקדם אותו בגוגל וברשתות חברתיות, לכן יש לזה חשיבות. אי אפשר להפריד בין השניים. 

שנית, תהליך המיתוג קשור גם לחוויית השימוש של הגולש באתר. באופן טבעי, תהליך זה מושפע מהאופן בו האתר נבנה, אי אפשר להפריד ביניהם. 

שלישית, מוטב שגורם אחד ינהל הכל, שכן הוא יודע איך האתר בנוי, איך מערכת ההפעלה בנויה, וכיצד אפשר לקדם אותו. היום בזכות מערכות כמו ויקס או וורדפרס, קל יותר לייצר תהליך כזה תחת קורת גג אחת ולא צריך להשתמש במספר מקורות לשם כך. 

 

צרו קשר עכשיו!