דיסק און קי ממותג

דיסק און קי ממותג

דיסק און קי, או בעברית – זיכרון נייד, נהיה לכה נפוץ שסביר להניח שאם תשאלו את האדם הממוצע האם יש לו דיסק און קי, הוא יענה לכם שיש לו כמה כאלו. הזיכרון הנייד מאפשר לאחסן ולהעביר קבצים באופן זמין ומידי. למעשה מדובר בהמצאה ישראלית נהדרת, שתוכל לשמש כמתנה מדליקה. דיסק און קי ממותג ומעוצב יהווה מתנה נהדרת במקרים הבאים:

  • מתנות ממותגות ללקוחות – אתם מעוניינים לשפר את חווית הקנייה או הצריכה של הלקוח שלכם? דיסק און קי ממותג הוא מתנה פרקטית שתבטיח כי הלקוחות שלכם יעריכו אתכם ואת העסקה המתבצעת ויפרסמו אתכם לטובה.
  • מתנה למורים – מנהלים בבית ספר? מנהלי וועד בית ספרי? המתנה הזו תהיה לנהדרת ותשמש את המורים נאמנה במהלך שנת הלימודים. פרקטי.
  • מתנה לסטודנטים – אגודות הסטודנטים השונות נוהגות לחלק בתחילת השנה מספר מתנות ממותגות ושמישות על מנת לשפר את חוויית תחילת הלימודים ולחזק את הקשר בין האגודה לסטודנט. זיכרון נייד ממותג יהווה מתנה נהדרת ושימושית עבור הסטודנט המתחיל (או הוותיק, כולם זקוקים לזיכרון. כל סוג של זיכרון).
  • מתנה לעובדים – זיכרון נייד ממותג ומעוצב יבטיח לכם כי העובדים שלכם יעריכו אתכם וירגישו מוערכים באמצעות המתנה הנהדרת.

דיסק און קי ממותג

והנה מספר רעיונות לדיסק און קי ממותג –

  • עט USB מהודר – עט יוקרתי תמיד היווה מתנה מבוקשת. עט USB הוא שימושי במיוחד. עט הכתיבה מגיע גם עם תוספת עט מגע למסכי מגע. בנוסף, העט מגיע עם תופסן כך שתהיו בטוחים כי הוא ישמר בקרבת מקום (בכיס החולצה, במחברת ועוד)
  • זיכרון נייד כרטיס אשראי – זיכרון נייד בצורת כרטיס אשראי דק יבטיח לכם שטח הדפסה גדול שבו תוכלו למתג את עצמכם או לבחור בכרטיס אשראי שיהווה מתנה משעשעת, מדליקה ונהדרת.
  • זיכרון נייד מטיל זהב – מעוניין לתת לבת-הזוג "זהב", או אולי לשדרג את העובדים עם בונוס מוזהב לחג? זיכרון נייד בצורת מטיל זהב מבטיח לכם מתנה מקורית, ייחודית ובעלת מראה יוקרתי שלא תישכח במהירות. (סביר להניח שאם הבטחתכם לבת הזוג זהב, היא בוודאות לא תשכח זאת במהירות. במקרה הטוב, תוכלו להמשיך ולצחוק על כך בעתיד)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *