אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו מתעורר באמצע הלילה, מלא בעקיצות וגירודים בכל הגוף, אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו בבוקר עם עור אדום, פצעים, מבלי להבין מאיפה הם הגיעו, כיצד אפשר להתמודד איתם ולהימנע מהם. 

לכן, מה שאנחנו צריכים לעשות בשביל להימנע ממצב כזה הוא להזמין מדביר מקצועי שיבדוק מה בדיוק יש על המיטה שגורם לנו להתגרד, מה גורם לנו לפצעים, וכיצד אנחנו יכולים להימנע מכך. מן הסתם, מלבד להזמין מדביר בשביל לפתור את הבעיה, הרי שעלינו גם לפנות אל רופא עור בשביל לטפל בבעיה כפי שהיא באה לידי ביטוי בפצעים ובגירודים על העור. אך אם לא נטפל במקור שלה, הרי שהיא תחזור ותפריע לנו. 

סביר להניח שהמדביר, עם הכלים המקצועיים שעומדים לרשותו, בין אם זה לאבחון הבעיה ובין אם זה לפתרונה, יגלה שמדובר בפשפש המיטה. מדובר בחרק קטן, טפיל, אשר מופיע בעיקר דרך יונקים בעלי דם חם. צריך לומר, לא מדובר בפשפש שאנחנו אמורים לצפות שיהיו לכלבים או חתולים, אך אנחנו כאן יכולים למצוא אותם על המיטה שלנו מסיבות אחרות. 

כיצד מתמודדים עם התופעה

כאמור השלב הראשון יהיה אבחון הבעיה, זאת על מנת לגלות באיזה פשפש, באיזה טפיל מדובר, לאחר מכן יחליט המדביר באילו חומרים להשתמש במשימת הדברת פשפש המיטה בשביל להסיר אותו ולהדביר את המיטה לגמרי. 

סביר להניח שהוא ישתמש בתכשירים שהם אינם רעילים אך כאלה שיכולים למגר את התופעה. הוא יעדיף, להשתמש בתכשירים ירוקים, ידידותיים לסביבה. במקרים שונים הוא יבצע קודם שאיבה, לאחר מכן ריסוס. זאת על מנת לוודא שלא נשאר שום טפיל על המיטה. צריך לציין, השירות מגיע עם אחריות לשנה, בדרך כלל. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *