התפקיד של קוסמטיקאית, הינו לאבחן ולטפל מכון בעור הפנים, להסיר שיער במכשור חדיש,  לבצע איפור קבוע ועיצוב גבות ועוד טיפולים חדשניים שמגיעים בכל פעם לשוק. מי שמעוניינת להיות טובה בתחומה, חייבת לעבור השתלמויות, כך שעל מנת לבחור אשת מקצוע, אשר תטפל לכם נכון בפנים ותבצע את הטיפולים הנוספים במקצועיות, היא צריכה להיות בעלת שנות וותק רבות וכן, לעבור השתלמויות רבות בתחומים השונים הקשורים לאסתטיקה.

מי שהיא קוסמטיקאית טובה היא שתבחין את סוג העור של לקוחותיה ולדעת, איזו סדרת טיפולים נחוצה לה ולדעת באיל חומרים ספציפיים עליה להשתמש. מי שמתעדכנת היטב בכל מה שקורה בעולם הקוסמטיקה, מגיעה לכל מיני השתלמויות, כזאת שיש לה תעודות והסמכות רבות, זו שיש עליה המלצות חמות, יכולה להיות אשת המקצוע המתמחה בטיפוח וטיפול עור הפנים,

קוסמטיקאיות שמבצעות טיפולי פנים גם לגברים

היום קוסמטיקאית שנחשבת למקצועית, יכולה לבצע טיפולי פנים גם לגברים, כך שאם היא מיומנת בכל סוגי הטיפולים, סימן שמדובר על בעלת מקצוע ברמה גבוהה. הרבה מן הקוסמטיקאיות, מודעות לסודות היופי ויש כאלה שמטפלות אך ורק, באמצעות חומרים טבעיים. ניתן למצוא טיפולים לעור רגיש במיוחד, אשר יסייעו לנשים לטפל נכון בעור פניהן. גם קוסמטיקאית פרה רפואית, אשר מתמחה בטיפולי פנים רפואיים, עשויה לסייע המון למטופלות שיש להן בעיות עור מורכבות יותר.

על מנת להות קוסמטיקאית, יש ללמוד בבתי ספר המוכרים ממשרד העבודה בכדי לקבל את ההסמכה למקצוע זה. הלימודים, עורכים כ-800 שעות, אבל ישנם בתי ספר, שמציעים  פחות שעוטת לימוד. ישנם טיפולים שלא כל הקוסמטיקאיות יכולות לבצע, במיוחד, כאשר מדובר על פילינג מאסיבי יותר שנעשה ע"י רופא עור וקוסמטיקאית פרה רפואית בלבד.expocosmetica-1314537__3401

הגעת למכון קוסמטיקה פעם ראשונה? מה כדאי לבדוק?

כאשר אתן מגיעות למכון קוסמטי של קוסמטיקאית שקיבלתן עליה המלצות, תחילה, יש לבחון עם המכון הוא נקי וסטרילי, אם הקוסמטיקאית לובשת חלוק לבן נקי, אם שיערה אסוף וכן, כדאי להציץ על ההסמכות שלה בקיר המכון. ככל שתהיינה יותר תעודות הסמכה, כך תוכלנה להרגיש בטוח יותר.כאשר הקוסמטיקאית, תבחן את עורכן, ניתן לדעת מה יהיה סוג הטיפול ולאחר מכן כאשר כבר תבצעו את הטיפול, ניתן יהיה לחוש בתוצאות.

כל קוסמטיקאית בתום טיפול, תמליץ על תכשירים לטיפול בבית, היו והטיפול אינו מסתיים על מיטת הטיפולים בלבד, כי אם יש להמשיך ולטפח את העור על פי ההוראות של  הקוסמטיקאית. תמיד יש לקבוע טיפולים בהמשך, כך שבתום הטיפול, תוכלנה כבר לקבוע תור נוסף המיועד לתחזוקה התקינה ש העור ולטיפוחו, באמצעות טיפולי פנים ייעודים שעשויים להיות אינדיבידואליים לכל אחת, על פי סוג העור, הגיל וכדומה. כדאי כי הקוסמטיקאית שלכן, תהיה בקרבת מקום המגורים שלכן, כך שיהיה קל יותר להגיע אליה.

בקרו באתר של מור בראל

http://www.morbarel.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *