הגנה מרכזית

כל מי שנקלע אי פעם לצרה כזו או אחרת בוודאי חיפש את הפתרון הקרוב ביותר וזאת על מנת להיחלץ ממנה. ככל שמדובר בנושאים חוקיים, סביר להניח שהאדם שיפתור לנו את הבעיה הוא עורך דין מיומן שבקיא בכל החוקים והתקנות השונים. כל עורך דין מתמחה בתחום שונה וכדאי לפנות רק לעורך דין אשר מבין בתחום שאתם זקוקים לו. משרד עורכי דין בפתח תקווה מצויד בכל הידע הדרוש ויוכל לייעץ לכם בנושאים שונים כמו דיני מקרקעין, נדל"ן נושאים משפחתיים, ירושות ועוד דברים רבים. כדאי לפנות למשרד שיש לו ניסיון רב ועדיף שהוא יהיה מקומי.

מה כדאי לבדוק לפני שפונים?

אם כבר החלטתם לפנות לעורך דין, ישנם כמה פרמטרים אשר כדאי לבדוק לגביהם. כל משרד עוסק כאמור בתחום התמחות שונה ולכן כדאי לברר מהו תחום ההתמחות ולגבש החלטה:

  • חיפוש ברשת האינטרנט עשוי להועיל. משרדים רציניים מחזיקים אתר פעיל אשר מציג את כל המידע הדרוש. במקרים רבים תוכלו גם להביט בהמלצות השונות של לקוחות עבר של אותו משרד.
  • רצוי להגיע לפגישה עם עורך הדין מוכנים עם כל הניירת והפרטים שיש לכם. אם אין לכם מסמכים אז כדאי לרשום נקודות ושאלות אותם תוכלו להעלות מול עורך הדין בפגישה.
  • אמנם לרוב פגישת יעוץ תעלה סכום כסף כל שהוא, אך בהמשך סכום זה יקוזז מניהול התיק בבית המשפט.
  • בדקו מי מנהל את התיק להלכה. במקרים רבים מי שמקבל את ניהול התיק הוא עורך דין צעיר ולא מנוסה. עמדו על כך שאת התיק שלכם ינהל עורך דין בכיר.

למה עדיף משרד מקומי?

בדרך כלל פניה לעורך דין תיעשה באזור שבו אתם גרים. מומלץ לפנות למשרד עורכי דין בפתח תקווה מקומי שמכיר את השטח ויודע בדיוק אל מי לפנות ועם מי לדבר בשביל לקדם את האינטרסים שלכם. הימצאותו של המשרד באזור מרכזי הוא יתרון גדול. משרד עורכי הדין שטרית ושות' ממוקם בפתח תקווה ומאפשר לכם לקבל שירות מעולה ממיטב עורכי הדין אשר נמצאים במשרד מידי יום ביומו. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *