התעוררתם בוקר אחד ומצאתם את עצמכם מוקפים בחפצים ופריטי ריהוט שאינם נחוצים לכם עוד? עומדים לקראת מעבר דירה או הליכי שיפוץ ואתם מעוניינים לסלק משטח דירתכם את כל החפצים הישנים וחסרי השימוש? זה הזמן לדעת הכול על שירותי פינוי דירה.

פינוי דירה

שירותי פינוי דירה הינם שירותים מקצועיים המיושמים על ידי חברות וצוותי פינוי העוסקים ומתמחים בנושא. שירותים אלו מיועדים לצרכי מיון, דילול ופינוי של חפצים ופריטים כאלו ואחרים משטח דירתכם או משרדכם, והם מותאמים עבור כל אחד ואחת מכם באופן אישי –בהתאם למטרותיו ובהתאם להיקף התכולה המיותרת העומדת לרשותו.

שירותי פינוי דירה למגוון רחב של מטרות

בנוסף להליכי פינוי דירה המיועדים לצרכי סילוק חפצים ופריטים משטח הדירה, שירותים אלו מיועדים גם לצרכי פינוי חפצים ופריטים משטחים משותפים במבנה המשותף בו אתם מתגוררים, לרבות, פינוי מקלטים, פינוי חדרי מדרגות, פינוי גגות משותפים, פינוי חניות, פינוי חצרות וכדומה. עבודות הפינוי מתמקדות גם בכל אותם פריטים וחפצים אשר נאגרו בסביבת מגוריכם לאורך השנים ועצם הימצאותם שם מהווה סכנה סביבתית מוחשית, לרבות, מתקני שעשועים שבורים, גדרות הרוסים, מכונות כביסה ומקררים שיצאו מכלל שימוש ומוצבים בפתח הכניסה לבניין מגוריכם וכדומה.

בנוסף, שירותי הפינוי המקצועיים עוסקים גם בביצוע פרויקטים מיוחדים בענף הפינוי כגון: פינוי דירות, חנויות ומפעלים לאחר שריפה, פינוי דירות בגובה באמצעות מנוף, פינוי דירות לקראת הליכי שיפוץ, פינוי פסולת בנייה, פינוי מקלטים, פינוי שטחים חקלאיים המיועדים לבנייה וכדומה.

איך לבחור חברת פינוי?

ישנם מספר כללים לבחירת חברת פינוי, אשר יאפשרו גם לכם ליהנות מהליכי פינוי איכותיים, מקצועיים ובטיחותיים. כללי המפתח לבחירת חברת פינוי הם:

  1. בחירת חברת בעלת ניסיון מקצועי רב ככל הניתן בענף הפינוי
  2. בחירת חברת פינוי המעמידה לכם מגוון רחב של שירותים לאורך הליך הפינוי
  3. בחירת חברה המציגה בפניכם תכנית עבודה מגובשת בהתאם למטרות הפינוי הרצויות לכם ובהתאם להיקף התכולה העומדת לרשותכם
  4. בחירת חברה המתמחה בסוג ואופי הפינוי הנחוץ לכם
  5. בחירת חברה המקפידה על פינוי לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך
  6. בחירת חברה המחזיקה בציוד מקצועי רב ככל הניתן לצורך ביצוע עבודותיה
  7. בחירת חברה בה מועסקים אנשי פינוי מנוסים המחזיקים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל

אחת מחברות הפינוי המובילות ביותר בישראל, הינה חברת שי פינוי דירה. חברה זו תואמת את כל כללי המפתח המופיעים לעיל, והיא מאפשרת לכם ליהנות משקט נפשי וביטחון מלא בנוגע לתוצאות הליך הפינוי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *