פינוי דירה, בדומה לכל תחום שירות מקצועי אחר, מיושם מצד אחד על ידי נותני שירות מקצועיים ומנוסים העושים ימים כלילות על מנת להבטיח לכם שירות מקצועי ואמין, ומצד שני, על ידי חאפרים המנסים להתפרנס על חשבונם של נותני השירות המקצועיים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים לאיתור חאפרים המציגים את עצמם כנותני שירות מובילים בתחום…

"יהיה בסדר, סמוך עליי"…

הימנעו מלשכור את שירותיו של נותן שירות שכבר בשיחת הטלפון הראשונה אותה אתם מקיימים עימו, הוא מפזר לכם הבטחות מקצועיות שאין להם כיסוי. על מנת שנותן השירות (המקצועי ולא החאפר) יוכל להבטיח לכם פתרון מקצועי ומעשי בתחום הפינוי, הוא חייב לראות את המקום בו עתידות להתבצע עבודות הפינוי, וזאת על מנת להעריך את סדרי גודל העבודה במקום ולתכנן באופן המדויק ביותר את הליך הפינוי המקצועי.

ציוד פינוי

הקפידו לבדוק עם נותן השירות מהו הציוד המקצועי העומד לרשותו לצורך ביצוע עבודות הפינוי הרצויות לכם. נותני שירות מובילים בתחום פינוי דירות מחזיקים בכל מערכות הציוד הנדרשות לצרכי העבודה, החל מציוד פינוי בסיסי ומתקדם, דרך ציוד טכני לייעול עבודות הפינוי ועד לציוד בטיחות המיועד למטרות שמירה קפדנית על כללי הבטיחות.

אמינות מקצועית

בדקו האם נותן השירות מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו יכולה להעיד (ולו במעט) על יושרו המקצועי של נותן השירות. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק מהן הביקורות בנוגע לשירות המקצועי המוענק על ידי נותן השירות ברשתות החברתיות וכדומה.

תכנית פינוי והסכם התקשרות מחייב

הימנעו מלשכור את שירותיו של נותן שירות שאינו מעמיד לרשותכם תכנית פינוי מסודרת הכוללת בתוכה את כל מרכיבי העבודה, החל מרשימת פריטי התכולה המיועדים לפינוי ועד לאופן יישום עבודות הפינוי וכתובת אתר הפסולת אליו מיועדת התכולה הנזרקת מביתכם. כמו כן, הימנעו מלשכור את שירותיו של נותן שירות המתעקש על כך שכל אופן ההתקשרות ביניכם יתבצע בעל פה ולא בכתב- הסכם התקשרות בכתב הינו הסכם מחייב (לשני הצדדים) והוא מעיד יותר מהכול על מקצועיותו של נותן השירות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *