השנים האחרונות מביאות איתן כמה וכמה דברים, מעבר לריהוט משרדי ומעבר לציוד משרדי, מדברים על שעות על גבי שעות במשרד. נוחיות? ישיבות מנהלים? עבודה ממושכת מול המחשב? לא משנה איפה זה קורה, לטווח הארוך, אי בחירה של ריהוט משרדי נכון כמו בחירה שגויה של ציוד משרדי לא נכון, עלולה לגרום לתוצאה של איבוד לקוחות. זה הדבר האחרון שהייתם רוצים לייצר אחרי הכול.

אז מה עושים? לוקחים את סגנון החיים המודרני, את הנוחיות ומשלבים יחד ריהוט משרדי נכון, אחד שיהיה גם נוח וגם בעל מראה עיצובי מזמין ובעיקר יוצר ומגדיל חתך לקוחות. מיותר להגיד ולציין כי סגנון החיים השתנה והוא דורש הרבה מעבר. לצד הישיבה הבלתי פוסקת במשרד, המראה חיצוני והעיצובי לא פחות חשוב ועל זה, נדבר במאמר הבא.

לקדש את האמצעים באמצעות שולחן מנהלים

אז כבר דיברנו על מה שזה יכול לעשות בפועל, בחירת ריהוט משרדי מעוצב, מכובד ובעיקר מזמין. למה הכוונה? אתם חייבים למעשה שולחנות לחדרי ישיבה- שולחנות מפוארים מעוצבים על פי דרישה. מיותר לציין כי כאשר בוחרים שולחן מנהלים בעיצוב אישי חשוב לבחור ממישהו עם מוניטין, אחד המספק חומרי גלם איכותיים ללא פשרות. מישהו שיקפיד אתכם על איכות ושירות ויספק לכם אחריות על כל רכישה של ריהוט משרדי כזה או אחר.

עמדת קבלה עיצובית

השלב הלא פחות חשוב בבחירת ריהוט משרדי הינו עמדת קבלה עיצובית, פרקטית. משהו שישלב כוחות ויעניק את כל התוצאות יחד. גם כאן יידרש מכם לוודא כי אכן מדובר בחומרי גלם משולבים, לצורך העניין וכדוגמא הכי טובה, אפשר לקחת דלפק עם עמדה מרשימה, כך שכל מי שיכנס ייקח אתכם ואת הארגון שלכם ברצינות הראויה. שילוב של עוד חומר גלם כמו רשת מתכת, צריבת לוגו על זכוכית וכל מה שלמעשה יכול לספק את התוצאות הנכונות להגעתם של לקוחות והפיכתם מתעניינים ללקוחות קבועים ורוכשים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *