מערכת אזעקה איכותית היא כיום כמעט על תקן חובה בכל בית צמוד קרקע שבעליו ודיריו מעוניינים לחיות בו ללא הפתעות בדמות פריצות וגניבות. זה פשוט – בית פרטי ללא מערכת אזעקה הוא על תקן פרצה הקוראת לפורץ, וחשוב להדגיש כי הפורצים הממולחים של ימינו יודעים לזהות אם יש או אין אזעקה המותקנת בבית שעליו שמו את עינם.

גנבים ושודדים הם בדיוק האנשים שלא היינו רוצים לפגוש בחדר השינה או בסלון ביתנו, אבל כיום יש בכל זאת מקרים רבים שבהם נכנסים פושעים אל תוך בתים, מחוללים בהם מהפיכת עולם ומותירים את רכושנו פרוץ ושדוד ואותנו מבוהלים.

התקנת מערכת אזעקה היא פעולת מנע שמומלץ לבצע בכדי להקדים תרופה למצב לא נעים שכזה. לפעולה זו יש הן היבט מרתיע והן היבט פרקטי – כשמערכת אזעקה מתחילה להרעיש עולמות יש מעט (או למען הדיוק לא קיימים בכלל) שודדים ופורצים שיישארו בסביבה כדי להמשיך במלאכתם, כיוון שהם יודעים היטב שמערכת האזעקה ופעולתה הקפיצו כבר את אנשי האבטחה במוקד שאליו מחוברת האזעקה ושאלו, ואולי אפילו שוטרים שזימנו השכנים, נמצאים כבר בדרכם אל הבית הפרוץ.

דלתות פנים

אל תחכו שהפורצים יגיעו אליכם

משטרת ישראל מדווחת על תופעה מרתיעה של פריצה שמתרחשת בכל שלוש דקות. במיוחד בבתים פרטיים. בכדי להבטיח שהפריצה הבאה לא תהיה בבית שלכם, אי אפשר לסמוך אך ורק על המשטרה ורשויות אכיפת החוק. כל אדם יכול לנקוט בפעולה כמו התקנת מערכת אזעקה בביתו בכדי להבטיח הגנה על הבית, על דיריו ועל תכולתו.

מיגון אלקטרוני איכותי, כמו מערכת אזעקה היקפית חיצונית ופנימית, מהווה פתרון מרכזי כדי לשמור על ביתכם ורכושכם. בנוסף התקנת מערכת אזעקה רצינית מספקת לכל בני המשפחה המתגוררים בבית או בדירה שלוות נפש חשובה מאין כמוה. כך, יכולים הילדים, וגם אתם, לישון בשקט וללא חשש כי כולכם יודעים שבביתכם הותקנה מערכת אזעקה שתשמיע את קולה אם חלילה ינסה מישהו לחדור אל המשכן הפרטי שלכם.

אם חלילה ינסה מישהו להתקרב לבית ולחדור אליו באופן לא חוקי תתריע מערכת האזעקה על כניסה לא רצוי לבית ומערכת אזעקה רגישה שפועלת באמצעות גלאי נפח, תוכל אפילו להודיע על כל תזוזה חשודה בתוך המבנה (לא מתאים כל כך לבית שבו מגדלים חיות מחמד). האזעקה תעדכן – באמצעות סירנה וגם בעזרת משלוח הודעה אל הנייד של בעלי הבית וחשוב מזה, בהודעה למוקד הבטיחות – על כל אלו ותמנע, פשוטו כמשמעו, מגנבים להשיג גישה לרכושכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *