הרבה פעמים אנחנו שומעים את הביטוי "הכינו את עצמכם וקנו מזגן" זה ביטוי מאוד נכון למציאות הישראלית, אך כשמציעים לנו להכין את עצמנו לקיץ, רצוי מאוד שאנחנו נתכונן אליו מעוד היבט והוא, האפשרות לקנות מזגנים במחיר נוח לכל כיס.

אנחנו יכולים למצוא לקראת הקיץ, בין אם זה בסוף החורף או באביב, מבצעי מזגנים. הכוונה למזגנים שנמכרים במחירים הרבה יותר נמוכים ממה שהם היו נמכרים במהלך העונה. מדובר על מזגנים מסוגים שונים, כמובן שאפשר למצוא מבצעים על מזגנים של מגוון רחב של חברות מכל העולם.

כשמדברים על מבצעי מזגנים וירידה במחירים, אין זה אומר שמדובר במוצר נחות ופחות טוב מזה שנמכר במחיר מלא.

מבצעי מזגנים

הרבה פעמים המבצעים נובעים משתי סיבות שונות, הראשונה, עצם זה שהחנות נתקעת עם קולקציה של מזגנים, בזמן שקולקציה חדשה נכנסת. אז בשביל למכור אותה, היא מוכרת את הישנה במחירים הרבה יותר נוחים.

הסיבה השנייה היא תחרות. מאחר ומדובר בשוק מאוד תחרותי, אף על פי שקיים ביקוש גדול מאוד, החנויות חייבות למצוא דרך כיצד להגיע אל כיסו של הצרכן. אחת הדרכים היא באמצעות מבצעי מזגנים. אז אנחנו יכולים למצוא אותם במחירים נמוכים באופן יחסי למחיר בו הם נמכרו בהתחלה.

כעת עולה השאלה, כיצד אנחנו מחפשים מזגנים בצורה נכונה, כלומר, כיצד אנחנו יודעים שמבצע משתלם לנו?

נקודה ראשונה, בשביל לדעת שהמבצע משתלם, אנחנו צריכים לברר מה הוא כולל ובעיקר מה הוא לא כולל. האם הוא כולל את המזגן בלבד או גם את ההתקנה שלו. אם הוא לא כולל את ההתקנה, עלינו לבחון את החישוב הכולל.

נקודה שנייה, מה טיב האחריות שאנחנו מקבלים על המזגן. האם מדובר באחריות על קלקולים, אחריות כולל החלפת רכיבים, אחריות לשנה או יותר.

נקודה שלישית, רצוי לבדוק מה סוג הדגם של המזגן, מה יש בו ומה אין בו, והכי חשוב, מאיזה סוג הוא.

נקודה רביעית, מי מציע לנו את המבצע, עד כמה הוא נחשב לאמין, עד כמה מומלץ לרכוש את המזגן אצלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *