היום ניתן למצוא בכל רחבי הארץ לא מעט בתי ספר המתמחים בהעברת שיעורי צ'י קונג וטאי צ'י. כמו כן, ניתן לעבור קורסים מקצועיים בתחום (ראו קורס צ'יקונג בצפון למשל) במוסדות הלימוד השונים, אך חשוב לזכור כי ישנו הבדל עצום בין המורים השונים וגישות הלימוד השונות. מדיקל צ'י קונג ישראל הינו בית ספר המיועד לצורך הכשרה של מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י צ'ואן, אשר יוסד ע"י  אמיר פרלמן. מדובר על אחד מבתי הספר המקצועיים ביותר בארץ, אשר מקפיד על הכשרה מקצועית ומדויקת של המדריכים השונים. ניתן לעבור קורסי הכשרה בתל אביב, ירושלים, פרדס חנה וטבעון. כמו כן, ניתן להצטרף לקבוצות התרגול למתקדמים אשר מועברות על ידי אמיר, מטעם בית הספר, על מנת לאפשר מסגרת תרגול קבועה ויציבה לבוגרים ולמתרגלים המנוסים יותר.

> קראו גם https://www.mqgisrael.com/articles/tai-chi-chuan-form-the-eight-movements/

כל מה שחשוב לדעת על אמיר פרלמן

אמיר פרלמן הינו מתרגל וותיק בתחום הצ'י קונג והטאי צ'י, יש לו שנים של וותק וניסיון בתחום הרפואה הסינית בכלל ובתרגול של סדרות צ'י קונג וטאי צ'י בפרט. מדובר על אדם שהקדיש את חייו לאורח חיים בריא ולתרגול מעשי של הרפואה הסינית. בית הספר מדיקל צ'י קונג ישראל שיוסד על ידו, נועד כדי להעביר את הידע שלו הלאה. בצורה כזו, מאות תלמידים ובוגרים של בית הספר, יכולים ללמוד את הכלים והשיטות כדי לסייע לעצמם ולמתרגלים נוספים. מעבר לכך, אמיר עוסק גם בתחום של צמחי מרפא ופטריות מרפא, הוא מספק תוספי תזונה איכותיים אשר יכולים לשפר באופן מהותי את איכות החיים.

לסיכום, אמיר פרלמן, המייסד של מדיקל צ'י קונג ישראל, נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בעולם הרפואה הסינית. הוא מתמחה בהכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י ובמתן ייעוץ בתחום הרפואה הסינית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *