בארץ שלנו פזורים להם מוסדות אקדמיים רבים כמו מכללות, בתי ספר בהם נלמדים ומועברים קורסים מקצועיים, אוניברסיטאות ועוד. בתור סטודנטים ודאי כבר הבנתם את העובדה שיהיה עליכם לבלות לא מעט זמן בספריית בית הספר, בה תאספו חומרים לכתיבת העבודות, הסמינריונים והסמינרים, תקראו ספרים בכדי להכין שיעורי בית ולהתכונן למבחנים. בכל מוסד לימודים הספרייה הבית ספרית נחשבת למאגר ידע עצום בו אינספור ספרים, מילונים, אנציקלופדיות בשלל נושאים ותחומים אלו מאפשרים לנו להעשיר את הידע שלנו וללמוד כמות חומר עצומה בתקופת זמן קצרה יחסית.

אין ספק כי מדובר בתקופה של למידה באינטנסיביות שלא תמיד תחזור וזה הזמן שלנו למקסם את מאגר הספרים הזה, להשאיל ספרים, לקרוא, ללמוד ולחקור, לעורר את הסקרנות שלעתים נשארה אי שם מאחור בצבא הגנה לישראל ולהוציא מהתואר שלנו את המיטב שאפשר. אין זו חובה לקרוא רק את הספרים העוסקים בתואר שלכם, אתם יכולים גם בתור סטודנטים להשאיל ספרים מסוימים וליהנות מקריאה בביתכם הפרטי. מכיוון והספרייה שומרת לה את הזכות להגן על הספרים ומקורות המידע השונים, כל סטודנט מחויב להשאיר את הציוד האישי שלו בתא אחסון או מה שנקרא לוקרים. בכניסה לספריה תקבלו מספר תא, מפתח או לוקר מתכת עם קוד דיגיטלי, תאחסנו את הדברים שלכם וכאשר תצאו מהספרייה תוכלו לבחור אם להשאיל ספר או לא ולקחת חזרה את הדברים שלכם. פרט לעובדה ששיטת אחסון זו מונעת גניבות רבות ושומרת על הציוד של הספרייה שלם ובטוח, היא גם מאפשרת להבטיח שנשמר בספריה השקט שכן הטלפונים הסלולאריים נשארים גם הם על מצב השתק בתוך התיקים ובתוך הלוקרים ממתכת.locks-545137__3401

לוקר מתכתכך הדברים שלכם נשארים מוגנים

יתרון נוסף של התקנת מערכת לוקרים ממתכת בתוך הספרייה הוא שכך הדברים האישיים שלנו כמו התיק, הארנק, הטלפון וכדומה נשארים נעולים לאורך כל הזמן שבו אנו נמצאים בתוך הספרייה. בנוסף, יש מכללות ואוניברסיטאות שמאפשרות לסטודנטים שלהם להשכיר לאורך כל השנה תא לוקר מתכת שישרת אותם וכך הם לא יצטרכו לסחוב את הדברים הכבדים בתיק אלא הם משאירים אותם בתא הלוקר ורק שהם צריכים את הספרים הספציפיים הם לוקחים אותם הביתה.

לוקר מתכת יתרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *