מופע פסלים חיים יכול להוות תוספת נפלאה לכל אירוע ולכל חגיגה. מדובר על שחקנים מקצועיים, אשר מסוגלים לעמוד מול הקהל ללא שום תזוזה לאורך זמן. שחקנים אלו מגיעים כמובן עם איפור גוף מושקע ומקצועי, תלבושת צבעונית ומיוחדת ומראה מושלם של פסל אנושי. שחקנים אלו יכולים להישאר באותה התנוחה לאורך שעות, ללא שום קשר לאנשים שעוברים סביבם וצופים בהם בהתלהבות. לעומת שחקנים אחרים אשר צריכים להיות פעילים ודינאמיים על מנת למשוך את תשומת הלב של הקהל, שחקנים אלו מגלמים גישת משחק שונה לחלוטין. למעשה, הם מבטאים את עצמם באמצעות אי תזוזה מוחלטת, דבר שמעניק להם מראה של פסל חי. שחקנים אלו מסוגלים שלא למצמץ לאורך זמן וכמובן לשמור על השרירים שלהם בשליטה מוחלטת, דבר שמדגיש את היכולת האומנותית שלהם.

מופע פסלים חיים – למי זה מתאים?

קודם כל, חשוב לציין כי מופע מסוג זה הפך לפופולארי ביותר בשנים האחרונות, דבר שניתן להבין מפסטיבלים שלמים המוקדשים אך ורק ולתחום האומנותי הזה. ניתן לרוב לראות פסלים חיים בפארקים, בקניונים ובאתרי תיירות שונים, אשר מצליחים להחזיק את התנוחה שלהם לאורך שעות ארוכות. פסלים חיים יכולים להתאים למגוון רחב של אירועים וסיטואציות שונות, החל מחתונה מיוחדת ומושקעת ועד לאירועי חברה וכנסים מקצועיים. ניתן למשל להנחות את השחקנים לשמור על חוסר תזוזה מוחלט עד לרגע שבו האורחים מבצעים פעולה מסוימת, אשר גורמת להם לבצע מחווה תיאטרלית. למשל, ניתן לבקש מהשחקנים להוריד את הכובע בפני כל אורח שיחייך אליהם וכדומה.
בלינק זה תוכלו לקרוא בהרחבה אודות מופע פסלים חיים!

לסיכום, מופע פסלים חיים יכולים להתאים לצורך משיכה של תיירים, אך גם לצורך שעשוע של אורחים בכנסים מקצועיים או מסיבות חברה. זוהי דרך נפלאה לייחד את האירוע שלכם ולהפוך אותו לבלתי נשכח.
מוזמנים לפנות את איתמר שחקנים – ולשדרג את האירוע שלכם:
http://www.sahkanim.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *