אחד מסוגי הכלבים החמודים ביותר כיום הוא כלב מסוג קינג צארלס. מדובר בכלבים בעלי חזות ויזואלית מתוקה, אופי נוח וסתגלני ויכולת להשתלב במשפחות שונות בקלות. אם אתם חושבים על לרכוש כלב מסוג קינג צארלס ולהביאו לחיק משפחתכם, כדאי מאוד שתרכשו את הכלב מסוג זה רק מבית גידול ייעודי לכלבים מסוג קינג צארלס. בבית גידול זה, תוכלו למצוא כלבי קינג צארלס בריאים, איכותיים ומטופלים היטב, על מנת שתוכלו להביא אותם לביתכם וליהנות מהם.

מיהו כלב מסוג קינג צארלס

כלב קינג צארלס הוא כלב שבמקור היה מגזע כלבי ציד. הכלב קיבל את שמו זה מכיוון שכלבים הדומים לו מאוד, היו מלווים את המלך צארלס השני בכל עת. ישנן לא מעט תמונות של המלך צארלס השני מלווה בכלבי הקינג צארלס שלו. אמנם כיום,כלבים מסוג קינג צארלס הכלב איננו זהה לכלב המקורי דאז, אך חוקרי כלבים ערבבו שני סוגי גזעי כלבים על מנת ליצור כלב דומה מאוד לכלב הקינג צארלס המקורי, דבר אשר יצר את כלב הקינג צארלס כיום. מדובר בכלב בעל אוזניים ארוכות ואף קטן. פרוותו מעוטרת בכתמים חומים או שחורים וגופו מאורך מעט. כלב הקינג צארלס מסתגל במהירות לכל סוג של אדם אשר רוכש אותו בהתאם לאופיו. כך למשל, אם אדם ספורטיבי ירכוש את הכלב, הרי שהכלב ילווה אותו בריצות והליכות, לעומת זאת אם אדם אשר אוהב בעיקר לרבוץ בביתו מול הטלוויזיה ירכוש את הכלב, הרי שהכלב יסתגל למציאות חיים זו וירבוץ יחד עמו.

מדוע כדאי לרכוש כלבי קינג צארלס מבית גידול ייעודי לסוג זה

אם אתם מעוניינים לרכוש כלב מסוג קינג צארלס, הרי שחשוב מאוד לרכוש אותו רק בבית גידול ייעודי לכלבים מסוג זה. בית גידול ייעודי לכלבים מסוג זה, יבטיח כי הכלב אותו תרכשו הינו כלב בריא וחזק, אשר טופל היטב החל משלבי החיים ההתחלתיים שלו.  לא כדאי להתפשר על פחות מכלב שגדל בבית גידול ייעודי לסוגי כלבים מעין אלו, מכיוון שאז לא בטוח שתקבלו כלב בריא אשר טופל בצורה הנכונה והמתאימה לו בהתאם לאופיו, גופו, סוגו ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *