רכישת מצבר לרכב הינה נושא חשוב מאוד ויש להתייחס לכך בהתאם. 

כדי להנות מנסיעה חלקה, מאורך חיים ארוך ובריא של המצבר ובביצועים מושלמים, יש לבחור את המצבר המתאים ביותר לרכב שלכם, לפי הקריטריונים השונים.

בישראל, קיימות חברות רבות שמספקות את שלל סוגי המצברים, שמגיעים מרחבי העולם או מיוצרים בארץ.

בפניכם 5 טיפים שיעזרו לכם לעשות סדר ולבחור במצבר הנכון:

 

בכל רכב קיימות הוראות היצרן בספר הרכב, מהן תוכלו לרכוש את הידע הנדרש לפני שתחליטו איזה מצבר כדאי לכם לקנות. בספר הרכב תהיה מוצגת בפניכם רמת האמפר שהרכב דורש בכדי לבצע את שלל הפעולות ועליכם לקנות אך ורק את הדגם שמוזכר בהוראות. לדגמים אחרים לא תהיה התאמה מלאה למיקום המצבר וכן לא יספקו למנוע את הדרישות לביצועים מושלמים.

 

אנשי המקצוע שמתעסקים כל יום ברכבים, שמתנסים עם כלל דגמי הרכבים וסוגי המצברים והינם אמינים, יסייעו לכם לבחור את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם. טכנאי רכב מקצועי ידע להסביר לכם מהם ההבדלים בין הדגמים ומדוע מצבר מסוים מתאים יותר לרכב שלכם לעומת מצבר אחר.

 

חיי המצבר תלויים גם בהרגלי הנהיגה של כל רכב, ככל שרכב נוסע מרחקים ארוכים יותר ובכבישים מהירים, כך המצבר נטען ושומר על תוחלת חיים ארוכה יותר. נצלו את היכולת הזאת של המצבר, בהתאם להרגלי הנסיעה שלכם ותזכו למצבר שישרוד כמה שנים יותר מהממוצע.

 

עירכו סקר שוק קצר וחפשו באתרי האינטרנט השונים את החברה המובילה, האמינה והמקצועית ביותר בכל מה שקשור לרכבים בכללי ולמצברים בפרט. כך, תבטיחו לעצמכם שקט נפשי ותדעו שאתם מקבלים את התמורה המתאימה לכסף שאתם משקיעים.

 

לעיתים, תמצאו עצמכם במצב בו המצבר גמור ואינכם יכולים להניע את הרכב כדי להגיע לאן שאתם צריכים. חברה מקצועית תכיר את הבעיה הזאת ותציע לכם שירות עד הבית, בו יגיע הטכנאי למיקומכם ויבצע את הטיפולים הנדרשים. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *