חשוב מאוד להכיר שממש כפי שניתן לפנות אל חברת הובלות ואל חברת ניקוי, כך גם במקרה הצורך ניתן לפנות אל חברת פינוי, ועל כן אם אתם תושבי כפר סבא ובשל סיבה כזו או אחרת אתם מבקשים עזרה בפינוי תכולה שאינה רצויה מהבית שלכם, או שאתם מבקשים לאפס מצב של דירה מוזנחת ביותר, הרי שמומלץ שגם אתם תכירו את חברת "שי פינוי דירה", ולו כי מדובר בחברה שיודעת לא רק לפנות כל סוג של תכולה מכל מקום, אלא גם מדובר בחברה שרואה את התמונה הגדולה – את הצורך של אנשים לחזור לגור בדירה מסודרת ונקייה, ועל כן חברת "שי פינוי דירה" יודעת להציע מגוון שירותים משלימים וכה חשובים.

התמודדות מלאה מול המקרים היותר מאתגרים

חשוב לציין שחברת "שי פינוי דירה" אינה רק יודעת לפנות תכולה, אלא היא גם יודעת להתמודד אל מול פינוי של זוהמה, וזאת כי לאורך עשרים וחמש השנים בהן היא עוסקת בתחום, החברה פינתה לא מעט דירות עזובות ושעוברי אורח עברו לגור בהן, לא מעט דירות ירושה שמצבן הידרדר בשנים האחרונות  ואף לא מעט דירות של אגרנים כפייתיים שהפכו את מקום המגורים למחסן פרטי של ג'אנק רב ואף מסוכן תברואתית. מכאן שאין צורך לחוש בושה או אי נעימות, וזאת כי יש להבין שמדובר בפרנסה של החברה, ועל כן כל שצריך לעשות זה לפנות לקבל עזרה, ולחכות שנציג מטעם החברה יגיע על מנת לאמוד את אופי העבודה.

צוות מקצועי אדיב ואנושי

אם נתמקד באחת הסיטואציות היותר מאתגרות אשר נוגעת לפינוי דירה, נציין לטובה את צוות החברה, ולו כיוון שמדובר בצוות שאינו רק יעיל ופיזי, אלא בין היתר גם מדובר בצוות מאוד אנושי שיודע לזהות שללקוח כגון אספן כפייתי קשה מלאכת הפינוי, ועל כן הוא יתמוך בו לאורך הדרך כמה שהוא רק יכול, וגם כאשר הוא יפנה לשלשת יונים, או ערימות של עיתונים ישנים, הוא לרגע לא יביע פרצוף מזלזל. עוד ראוי לציין שלמרות שמדובר בפינוי שלרוב מסתכם בפסולת, עדיין הצוות האדיב יעזור במלאכת המיון, וזאת על מנת למנוע מחפצים בעלי ערך לעבור בטעות לערימה שמיועדת להתפנות.

התחלה חדשה

לאור כל זאת ניתן לראות כיצד חברת "שי פינוי דירה" מקפידה לא רק על מקצועיות, אלא גם על אנושיות, ושהיא יודעת להתמודד גם אל מול דירות מזוהמות ביותר. אי לכך לאורך השנים החברה פיתחה שורת שירותים משלימים וכה חשובים, במיוחד עבור דירות מעין אלו, ועל כן טוב לדעת שתושבי כפר סבא מוזמנים ליהנות משירותי פינוי שבסופם גם כוללים שירותי ניקיון יסודי, חיטוי ואף צביעה, כך שללא ספק מדובר בהתחלה חדשה. גם אתם מבקשים ליהנות מכל זאת? צרו קשר עוד היום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *