לא מעטים הפעמים שאפשר לשמוע כי אנשים לא כל כך מעוניינים לקחת שירות של יועץ משכנתאות לקראת רכישת דירה, מהסיבה שהם חושבים כי הם יכולים לעשות זאת בכוחות עצמם. חשיבה זו הינה חשיבה מוטעית ללא כל ספק, וההשלכות שלה יכולות להיות טעויות שיעלו לאותם אנשים לא מעט כסף.

יועץ משכנתא יודע בדיוק את העבודה, יודע כיצד להתמקח עם הבנק על מנת לסגור את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבור הלקוחות שלו, יודע מהיכן להוריד וכמה להוריד. דברים אלו הינם דברים חשובים על מנת לקחת משכנתא שתהיה משתלמת ביותר עבור מי שרוכש את הדירה, וכמובן הדבר החשוב ביותר הוא לדעת שאכן קיימת היכול להחזיר את הסכום המסוכם.

אילו טעויות אפשר לעשות ללא יועץ משכנתאות?

כאשר מנסים להסתדר לבד ולא לוקחים שירות של יועץ משכנתאות, אפשר לעשות מספר טעויות, כמו למשל הניסיון להשוות בין המשכנתא שאתם לוקחים לבין משכנתא שאחד מהחברים שלכם לקח, דבר זה אינו נכון מכיוון שיכול להיות כי החבר שלכם הגיע עם יותר הון עצמי או שהדירה שלו הגיעה במחיר אחר, ואף יכול להיות כי יועץ משכנתאות סידר לו תמהיל טוב שלא בטוח שתוכלו להגיע אליו לבד.

בנוסף, קיים עניין ההסתכלות על לקיחת המשכנתא באותו רגע, רוב הזוגות שלוקחים משכנתא הם זוגות צעירים שמסתכלים על ההכנסות שלהם באותו הרגע, אך הם לא לוקחים חישובים קדימה, האם הם יישרו באותה עבודה? האם השכר החודשי שלהם יעלה או ירד? הוצאות של גנים, כלכלה עם ילדים, ועוד.

אז איך בעצם לעשות זאת בצורה טובה?

על מנת לבצע בצורה הנכונה ביותר את לקיחת המשכנתא שלכם, חשוב מאוד לקחת ייעוץ של יועץ משכנתאות מקצועי, אחד שמכיר וחי את התחום, והינו מומחה לכך.

יועץ משכנתא מקצועי יידע לעשות זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר, יידע לפרוס בפניכם את כל מה שצריך, וכמובן שהוא יידע להתמקח מול הבנק בלקיחת המשכנתא על מנת שתוכלו לקבל את המשכנתא הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *