פינוי דירות

קבלו מענה מקצועי וממוקד על שאלות שונות שמתעוררות בתחום פינוי דירות. הבינו על מה מדובר, ומה נכון לעשות לקראת פינוי. כך תוכלו לעשות את זה בקלות ולהגיע למטרה שלכם בצורה נעימה ומוצלחת יותר.

שאלה: כמה זמן צריך להקצות עבור פינוי דירות?

תשובה: כל אדם שניצב לפני פינוי דירה צריך להחליט מתי הוא מתחיל להתארגן כדי להגיע ליום הפינוי מוכן במידת האפשר. יש אנשים שמוכנים לארוז משך חודשים ארוכים. הם אורזים וממיינים, בודקים ומתלבטים. ובהדרגה אורזים את כל תכולת הבית. לעומת אנשים אלו יש את אלו אשר לא מוכנים לחיות חודשים ארוכים על ארגזים ועל אי שגרה. הם ישאירו את כל האריזה לרגע האחרון. ורק בימים האחרונים לקראת העזיבה הם יתחילו לארוז את כל תכולת הבית שלהם.

שאלה: כיצד אפשר לקבל עזרה מחברה חיצונית בתחום אישי כל כך?

תשובה: אכן, הבית שלנו הוא המקום הפרטי והאישי שלנו. החפצים שלנו הם רק שלנו, ואין עוד מישהו שנובר לנו בארונות מלבדנו. אך יחד עם העובדות הללו אי אפשר להתעלם מכך שכאשר נוצר צורך לקבל עזרה מקצועית מחברה חיצונית ההכרח לא יגונה. המציאות מלמדת כי יש לקוחות רבים אשר בוחרים לפנות אל חברת פינוי דירות כדי לעבור את התהליך הזה עם ליווי מקצועי. אמנם לא תמים הם אלו שנוברים בארונות וממיינים חפצים. אבל תמיד הם שותפים פעילים בתהליך. ואילו בעל הבית הוא זה שבוחר מה הוא מבצע בכוחות עצמו, ואילו תפקידים הוא משאיר לאנשי המקצוע.

שאלה: כמה עולה שירות פינוי דירות?

תשובה: כאשר לקוח מזמין שירות פינוי דירות הוא מודע לכך שהשירות יהיה כמובן כרוך בתשלום לא מבוטל. כמה באמת זה יעלה? התשובה משתנה ממקרה למקרה. יש בתים עמוסים בחפצים ודירות אגרנות אשר מלאכת הפינוי שם זה אתגר אמתי גם עבור אנשי מקצוע. לעומת זאת יש דירות שהפינוי בהם הוא אפשרי ולא ממושך. המחיר מגלם כמובן את זמן העבודה ואת מורכבות העניין. ככל שמדובר על עבודה רבה יותר כך המחיר יהיה גבוה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *