קידוחי בטון לניקוז מי גשם בגינות

למרות שישראל נחשבת למדינה צחיחה ויבשה יחסית, במהלך חודשי החורף הקצרים יורדת כמות נכבדה של משקעים (בעיקר באזורי ההרים ובמישור החוף), העלולים בהחלט להצטבר בצורה משמעותית על גגות שאינם מתוחזקים ומנוקזים היטב, במרפסות ודרכי גישה לבניין וכן באזורים נמוכים ולא מנוקזים בגינות שמסביב לבית או לבניין המגורים.
הזנחה ואי טיפול בשלוליות ואזורים מוצפים אלה בגינה מביאים בסופו של דבר לחלחול המים לעומק, לפגיעה ביסודות המבנים וליצירת רטיבות ועובש במרתפים, ברצפה ובקירות.
אם זיהיתם אזורים לא מנוקזים בהם מצטברים מים בגינתכם במהלך החורף, חשוב לבצע פעולות ניקוז דחופות, ובמקרה הצורך לפנות לחברה מקצועית שתבצע קידוחי בטון לניקוז מי גשם בגינות על מנת למנוע נזקים למבנה.

איך מבצעים קידוחי בטון לצורך ניקוז מי גשם בגינות?


בשונה מקידוחים רגילים להעברת צנרת המתבצעים בקירות רגילים, קידוחי ניקוז בבטון דורשים התמחות מיוחדת וציוד קידוח משוכלל לצורך יצירת חורים בצורות עגולות, מדויקות וסימטריות שיתאימו בדיוק לצנרת שתחובר אליהם. הקידוחים יכולים להתבצע באופן אנכי (מלמעלה למטה) או אופקי-  בגג עצמו, בקירות הבטון של המבנה או בכניסה לתעלות ניקוז מבטון בחצר או ברחוב- הכל על פי תכנון מוקדם ומדויק של מומחים ועל פי מדידות הגבהים וכיווני הזרימה של המים בשטח.


מחפשים חברה לביצוע קידוחי בטון? פנו רק לבעלי מקצוע מומחים ומנוסים

אם זיהיתם היווצרות שלוליות או מים עומדים על הגג או בגינת הבית ואינכם מצליחים לנקז אותם בשיטות רגילות (ניקוי מרזבים, פתיחת תעלות ניקוז וכו'), קראו בהקדם למומחים לקידוחי בטון לצורך ניקוז המים- הסערה הבאה שתגיע בעוד כמה ימים עלולה לגרום להצפת כל החצר ולחדירה הרסנית של כמויות מים גדולות לתוך הבית.
בין אם מדובר בבית פרטי, בניין מגורים, עסק או מפעל- זכרו כי כל קידוח בבטון דורש התמחות וניסיון, וכן הבנה הנדסית ובדיקה קפדנית לפני שניגשים לעבודה (קידוח לא זהיר עלול להחליש את המבנה!).
פנו לחברה גדולה מומחים בשירות קידוח בטון מקצועי, מוכרת שקבלתם אודותיה המלצות קודמות, בדקו שהחברה משתמשת בציוד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, ואל תתפתו להצעות זולות. סכמו מראש והקפידו על ביצוע עבודה נקייה, ופינוי וניקוי של כל החצר והבית עם סיומה, סכמו מראש על לוח הזמנים לעבודה ודאגו לקבל אחריות על ביצוע הפרויקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *