קבלן איטום

חורף בחוץ ואתם בבית החמים שלכם מוגנים מהגשם או לפחות ככה אתם חושבים, פתאום טפטוף הגשם ששמעתם עד אותו רגע מהחלונות בבית, נשמע משום מה קרוב במיוחד ובעל צליל מעט שונה, חיפוש זריז אחר מקור הרעש, מגלה את מקור הבעיה, נזילה מהגג לתוך הבית. מה עושים עכשיו? לוקחים את כל הסמרטוטים בבית וכלי עם קיבולת מספיק גדולה להכיל את המים וממהרים להזמין קבלן איטום. קבלן איטום הוא איש המקצוע האחראי על ביצוע עבודות האיטום למיניהם, זיפות גגות ובידוד במבנים שונים. קבלן איטום מקצועי ומורשה הוא האיש שיוכל לסייע לכם ולפתור עבורכם את בעיית הנזילה (או לחילופין למנוע אותה בטרם היא קרתה), על ידי זיפות או איטום הגג בדרך אחרת.

קבלן איטום – מה הוא עושה בדיוק?

בשלב הראשון, קבלן איטום גגות ידע להגדיר את מקור הבעיה באותה המבנה. בשלב הבא, יבצע קבלן איטום את העבודה הנדרשת (כל מקרה לגופו) לצורך מניעת נזילות, רטיבות, עובש ופטריות ובעיות נוספות אחרות הקשורות בהצטברות של מים באותו המבנה. לצורך ביצוע עבודתו ישתמש קבלן איטום במגוון רחב של חומרי איטום ובידוד המצויים ברשותו בין: זפת חם (לצורך זיפות), חומרים פולימריים יריעות ביטומניות, חומרי איטום שונים ועוד. במידה ובחרתם באיש מקצוע מנוסה ומורשה, לאחר סיום עבודתו של אותו קבלן איטום תוכלו להיות שקטים בידיעה שהגג שלכם לא יפתיע אתכם בנזילות ורטיבות לא רצויה עוד זמן רב.

קבלן איטום – מה חשוב לבדוק?

כאמור, בשביל להיות שקטים ולדעת בוודאות שהגג שלכם מוגן מפני הגשם ושאכן בחרתם קבלן איטום מקצועי ומנוסה לביצוע העבודה, מומלץ לבדוק מספר דברים: שנות ניסיון, תעודות המעידות על עמידה בתקנים הנדרשים לביצוע עבודות איטום ווידוי של סוג עבודות האיטום אותן הוא מבצע. כדאי גם לגלות מעורבות בעבודה של הקבלן ולהתעניין עוד בטרם תחילת העבודה של אותו קבלן איטום, מה בדיוק הוא מתכנן לעשות וכמה זמן זה הולך לקחת לו.

איטום

צרו קשר עכשיו!