ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

לציפוי חלונות יש יתרונות רבים. בבתים רבי קומות, בעיקר בבנייני משרדים, נוהגים לבצע ציפוי לחלונות כדי למנוע כניסת קרני השמש ופגיעה בריהוט ובהפרעה לעובדים. את ציפוי החלונות עושים מהצד הפנימי של החלל. הציפוי הוא דמוי טפט. למעשה, ציפוי חלונות הוא גם למטרת מניעת פיזור של זכוכית החלון בעת התנפצותה. בדרך כלל בנוסף לציפוי חלונות שהודבק זכוכית החלון עשויה זכוכית משוריינת.

ציפוי חלונות

איפה משתמשים בציפוי חלונות

  • ציפוי חלונות הוא גם בחלונות ראווה של חנויות והסיבה היא בדיוק מאותה סיבה של הדבקת ציפוי חלונות במשרדים. הציפוי מונע מקרני השמש להיכנס לחלון הראווה מה שמונע דהיית המוצרים בחלון הראווה.
  • ישנם בעלי מכוניות שמצפים את החלונות בחומר ציפוי חלונות וזאת כדי למנוע אפשרות הצצה מהחוץ פנימה ושמירת הפרטיות של נוסעי המכונית. גם במקרה של ירי לכיוון חלון המכונית ציפוי חלונות יכול להיות גורם מגן מפני פיזור רסיסים.
  • לחדרי הילדים יש ציפוי חלונות עם דמויות מעולם הילדים. דמויות נערצות. כל ילד יכול להתאים ולבחור את הדמות שמיוחדת לו. יש צבעים שונים לציפוי חלונות ובכך אפשר להתאים את הציפוי לצבע הריהוט הקירות והשטיח.

ציפוי חלונות

כמה זה עולה, איך עושים, כל מה שרציתם לדעת במקום אחד

  • קיימים סוגים רבים של ציפוי חלונות ומחומרי גלם שונים. ריבוי הסוגים מביא לצורך בדיקה מוקדמת וקבלת ידע אודות חומר הגלם. מה מתאים יותר למה. איזה ציפוי חלונות עומד בתנאי התקן של מכון התקנים. ציפוי חלונות מקובל גם בבתים פרטיים. ציפוי חלונות מתאים גם להאפלה של דלתות. במקום בו רוצים לאטום את האפשרות לצפות בנעשה בתוך החדר ודלת הכניסה עשויה זכוכית שקופה.
  • לפעמים אנחנו מחפשים דרכים לשפר וליעל את החדרים שלנו מבלי לקחת בחשבון שישנם מוצרים רבים וביניהם ציפוי לחלונות אותם אפשר למצוא בעלות זולה יחסית ולגרום על ידי הדבקה על החלון לשדרוג החיים בתוך החדר.
  • בהדבקת ציפוי לחלונות צריך לקחת בחשבון שהציפוי ממעיט במקצת את האור הנכנס מבחוץ ובעת בחירת חומר הגלם צריך לקחת זאת בחשבון.
  • את עבודת ציפוי לחלונות אפשר להזמין מבעל מקצוע או לבצע את העבודה באופן עצמאי מה שמוזיל במעט את ההשקעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *