מה ניתן למצוא במחסנים של אנשים או של בעלי עסקים? פריטי לבוש שאינם רצויים, מכשירי חשמל שאינם עובדים, חלקי מכונות, ציוד עבודה, ציוד גינון, ריהוט מרופט, מבחר פסולת ועוד. מכאן שלצד העובדה שמחסן אמור להיות נקי ומאוד מאורגן, הרי שהעובדות לא פעם מציגות מחסנים הרבה יותר מוזנחים, מבולגנים ואף מזוהמים, כך שלא רק שלא ניתן להפיק את המרב מקיומו של המחסן, אלא כך גם ניתן להימנע משימוש, וזאת כי המחסן מעופש וכלל אינו מסביר פנים, כך שבעצם מחזיקים חדר שאינו רצוי.

פינוי מחסנים

יש עזרה!

כיצד ניתן לחזור ליהנות מקיומו של מחסן? ובכן ניתן להתחיל עם מיון התכולה ולפנות מה שאינו רצוי. עם זאת, כיוון שעבודה מסוג זה עשויה להיות לא נעימה ואף מאוד קשה, הרי שטוב לדעת שממש כפי שניתן ליהנות משירותיה של חברת ניקיון, כך גן ניתן ליהנות משירותיה של חברת פינוי מחסנים מקצועית. במה מדובר? מדובר בחברה ייעודית שיודעת לפנות כל סוג של תכולה מכל מקום, כולל פסולת ואף מחסנים, כך שכמויות או דרכי נגישות בעייתיות אינם מהווים מכשול, ובנוסף היא יודעת להפיק את המרב מהתכולה ואף להחזיר את המחסן להיות ראוי מחדש לשימוש.

אודות סך שירותי החברה

מבקשים הסבר יותר מנומק כיצד פועלת חברת פינוי מחסנים? ובכן ראשית נשלח נציג על מנת לאמוד את גודל העבודה, לאחר מכן קובעים שעה וכמות של אנשי צוות וביום הפינוי החברה עוזרת למיין את התכולה ואף עוזרת להחליט לאן מיועד להתפנות כל חפץ וחפץ, כאשר לעיתים גם ארגוני צדקה מהווים כתובת, ולו כי כך ניתן לשמח עם תרומה כזו או אחרת. לאחר שצוות הפינוי מפנה כל דבר אל עבר היעד האידאלי ביותר, אותה חברת פינוי עוזרת להחזיר את המחסן להיות ראוי לשימוש, כאשר אם עולה הצורך, היא עשויה להוציא החוצה את סך החפצים שמבקשים לשמור, ופשוט לנקות אותם (ולאחר מכן גם את המחסן עצמו), כך שבתום יום הפינוי, ניתן יהיה לחזור וליהנות ממחסן שראוי לשימוש ואף מדיף ריחות רעננים.  יותר מזה?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *