יש לקחת בחשבון שבית מוזנח מתייחס למצב זמני שניתן לשינוי קיצוני ורצוי בזמן קצר ביותר. כל היופי שבעוד שלבית לוקח זמן רב להפוך להיות מוזנח, הרי שלוקח רק כמה שעות על מנת להחזירו למצב שראוי למגורים, ועל כן בין אם אתם אספנים כפייתיים שנמצאים בימים אלו בהליך שיקום ועל כן מבקשים לגור בבית מסודר ולהיפטר מכלל התכולה שאינה רצויה, ובין אם אתם אנשים נורמטיביים שנקלעו למצב – הרי שראוי לדעת שכל שיש לעשות הוא לפנות אל חברת פינוי מקצועית שבין היתר מתמחה במלאכת פינוי בתים מוזנחים.

פינוי בית מוזנח

לאלו שירותים ניתן לצפות עבור פינוי בתים מוזנחים?

יש להבין שמתחת לכותרת: "פינוי בית מוזנח", ניתן למצוא שורה ארוכה של שירותים חשובים – כמובן כל עוד פונים אל חברה מקצועית. לאלו שירותים ניתן לצפות? לעזרה במיון התכולה על מנת להבין כהלכה מה מבקשים לפנות ומה מבקשים לשמור, לשירותי פינוי יעילים שמבררים מראש לגבי מכולות מורשות ונקודות מיחזור, לשירותי ניקיון על מנת להחזיר את הדירה להיות ראויה למגורים ולמגוון שירותים משלימים בהתאם לצורך – כך שבין היתר ניתן לצפות לשירותי חיטוי, הדברה, שיפוץ וסיוד.

לאלו דגשים יש לשים לב?

כאשר נעזרים בשירותי פינוי בית מוזנח, יש לשים לב שעוד בטרם הפינוי נחתם חוזה עבודה מסודר, שכלל העובדים אמינים, שהחברה מבטחת את עובדיה ודואגת לביטוח צד ג', שמשימת הפינוי תתחשב בשכנים ותיעשה באופן שקט מסודר, שהמחיר ייסגר מראש ושהחברה תספק חומרי ניקיון מקצועיים באיכות גבוהה.

מה ניתן לפנות מבתים מזוהמים?

מבתים מזוהמים ניתן לפנות כל מה שרק מבקשים. מכאן שניתן לפנות ריהוט מאסיבי וכבד, מקררים ישנים ושטיחים מרופטים, אך גם ניתן לפנות לשלשת יונים, פסולת מצחינה ותכולה חלודה. כלומר ניתן לפנות כל מה שרק מבקשים, ואם מתעורר הצורך,  חברת הפינוי צריכה להיות מסוגלת להביא עד לפתח הבית מכולה, או לחלופין מנוף. מכאן שכל עוד אכן פונים אל חברת פינוי מקצועית – ניתן לצפות לכל זאת ועוד הרבה יותר. שיהיה פינוי נעים ושתצליחו לשמור על התוצאה המרשימה – בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *