מערכת החימום הרצפתי היא לא טרנד שהולך לחלוף, אלא אחד ממערכות ההסקה היותר משוכללות וחדשניות הקיימות בשוק ההסקה כיום. מערכת ההסקה הזאת אפקטיבית עבור הבית, ועבור העסק.

מערכות חימום רצפתי הן מערכות הסקה אפקטיביות, בעלות אמינות וחסכון. במערכות חימום אחרות אין אפשרות לבצע חסכון באנרגיות אבל בחימום הרצפתי זה פשוט קל ונגיש היות ומדובר בחימום שמותקן ומתקיים מתחת לרצפה וכך הופך להיות אחיד, לא יבש ונעים.

מערכות חימום רצפתי

למערכת החימום יתרון עצום, יכולת נפלאה לחימום חללים שיש בהם תקרה בעלת גובה לא שגרתי וכך קשה לחמם אותם במערכת הסקה אחרת.

מדובר במערכת חימום שקיימת ואף פועלת כשבבסיסה בידוד שמותקן מתחת לרצפה תוך פעילות של צינורות סגורים מאלומיניום או פלסטיק ובתוכם מתניידת תנועת מים חמים המפעילים את החימום מתחת לריצוף באופן אחיד, כך שאינו מייבש את האוויר ואף חוסך באנרגיות.

מערכות חימום רצפתי מסתייעות במשאבות חום, אלו  משאבות שזו השיטה הכי טובה ונפוצה בהן לחימום בשוק ההסקה. המערכת בנוסף גם כוללת תרמוסטט שמאפשר את כוונון עצמת החימום הרצפתי למעשה בכל נקודה בה הוא מותקן והבידוד הייחודי מאפשר לבודד את הרצפה מתוך המערכת והחום נשמר.

הצלחתה של מערכת זו בא לידי ביטוי בחימום שלא מייבש את האוויר ויוצר אחידות שמעניקה לא רק אחדות בחימום, אלא בעיקר בטיחות ובריאות מקסימלית בנושאי הקרינה, השדות המגנטיים החשמליים ושאר נלווים לא בריאים אליהם אנחנו נחפשים במערכות החימום השונות.

כאשר מתקינים מערכת בידוד מהסוג הזה, כדאי לקחת בחשבון עלויות תפעול כמובן.

החבר הכי טוב של מערכת החימום – הבידוד

כשאנחנו ניגשים לטפל בהתקנת מערכת חימום מהסוג המשוכלל הזה, צריך לקחת בחשבון שהבידוד הוא המרכיב הכי חשוב במערכת. אם הבידוד אינו מותקן כראוי החימום יזלוג מתחת לקומה, יחמם יסודות בניין ,ויגרום לנזק לא רק לחימום ולמוצר, אלא גם למערכת היחסים שלכם עם השכנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *